Mosca Blanca

neemt boeking en management onder de vleugels

Agenda (archief)

toon enkel komende optredens

Wanneer?oplopend sorteren Wie? Waar?
zondag, 3 juni, 2018 - 21:00 Les Invités Airbag Festival, Brugge
donderdag, 31 mei, 2018 - 21:00 Les Invités Cultuurloft, Gent
vrijdag, 25 mei, 2018 - 20:30 Roots Chez Emilie, CC Emile Jadinon , Nil Saint-Vincent
vrijdag, 11 mei, 2018 - 21:00 Les Invités L'accordeon, moi j'aime
zaterdag, 28 april, 2018 - 22:30 Soul4You Westrode
dinsdag, 24 april, 2018 - 12:00 Le Temps d'une chanson Boke Hertals - CC Herentals
zondag, 22 april, 2018 - 18:30 Sgt. Pepper Foodfestival, Westerlo
zaterdag, 21 april, 2018 - 20:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Kaffee Claude, Haacht
vrijdag, 20 april, 2018 - 20:00 Sitting Duck privé, Sint-Niklaas
vrijdag, 20 april, 2018 - 19:30 Sgt. Pepper Foodfestival, Westerlo
vrijdag, 6 april, 2018 - 20:00 Roots Bistro Leireken, Londerzeel
zondag, 1 april, 2018 - 21:00 Les Invités La Bonne Planche, Westouter
zaterdag, 24 maart, 2018 - 20:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young 't Dolhuys, Davidsfonds Berlaar
zaterdag, 24 maart, 2018 (Hele dag) Nevermind Nessie JH Klokhuis, Hamme
zaterdag, 17 maart, 2018 - 18:00 De Toâpe Geraapte Cultuurtrofee Zonnebeke
vrijdag, 16 maart, 2018 - 14:00 Sgt. Pepper Dienstencentrum, Hoboken
woensdag, 14 maart, 2018 - 20:00 Munnelly & Masure CC De Leest, Izegem
zaterdag, 3 maart, 2018 (Hele dag) Roots Masterclass Academie DIlbeek
vrijdag, 23 februari, 2018 - 20:00 Kleinkunstkollektief KOLB-concert, Geraardsbergen
donderdag, 22 februari, 2018 - 21:00 Les Invités Muzikantenhuis, Gent
zondag, 28 januari, 2018 - 11:00 Nomad Swing Trio OTO - Het Bedrijf, Oostduinkerke
zaterdag, 20 januari, 2018 - 19:30 Old Earth Jazz Combo Nieuwjaarsreceptie, Oudenaarde
dinsdag, 16 januari, 2018 - 20:00 Kleinkunstkollektief KBC (privé)
zondag, 14 januari, 2018 - 11:00 Les Tzigales Nieuwjaarsreceptie, Zandvliet
donderdag, 28 december, 2017 - 22:00 Dag Anniek Begijnhofconcerten, Kortrijk
donderdag, 28 december, 2017 - 21:00 Sgt. Pepper Café Klein Zwitserland, Westmalle
zaterdag, 23 december, 2017 - 22:00 Sgt. Pepper The Moonshine, Sliedrecht (NL)
zaterdag, 16 december, 2017 - 20:00 Old Earth Jazz Combo Openingsfeest K2, Antwerpen
zaterdag, 16 december, 2017 - 20:00 Soul4You Kerstmis Koersel
vrijdag, 15 december, 2017 - 20:30 Roots Stat 68 Aalter
woensdag, 13 december, 2017 - 21:30 Les Pornographes Ritcs Cafe, Brussel
zaterdag, 9 december, 2017 - 20:00 Sitting Duck Kerstmarkt, Sint-Niklaas
vrijdag, 8 december, 2017 - 21:00 Sitting Duck Feest Velt Waasland
zaterdag, 2 december, 2017 - 21:30 Brassaholic 10 jaar Kubox, Kuurne
zaterdag, 2 december, 2017 - 20:00 Sgt. Pepper Foyer Cacoafabriek, Helmond (NL)
zaterdag, 18 november, 2017 - 21:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Muziekcafé Thalassa, Sint-Niklaas
zaterdag, 4 november, 2017 - 22:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young The Moonshine, Sliedrecht (NL)
vrijdag, 3 november, 2017 - 14:00 Alain Proviest Feestweekend Eperon D'Or - Izegem
zondag, 29 oktober, 2017 - 20:30 Pokahontas - Acoustic Neil Young De Kuub, Mechelen
zaterdag, 28 oktober, 2017 - 21:00 Sitting Duck Marathon van Gent
zaterdag, 28 oktober, 2017 - 20:30 Strograss Cultuurkapel De Schaduw, Ardooie
maandag, 23 oktober, 2017 - 21:00 Les Pornographes Trefpunt, gent
zaterdag, 21 oktober, 2017 - 19:30 Sgt. Pepper Rocking Bull, Antwerpen
vrijdag, 20 oktober, 2017 - 20:30 pIE p.KLEIN 15 jaar ppk, CC Heist Op den Berg
zondag, 15 oktober, 2017 - 21:00 Nomad Swing Trio Hof Ter Weyden, Essen
zaterdag, 14 oktober, 2017 - 20:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd 't Ey, Belsele
zondag, 8 oktober, 2017 - 21:00 Brassaholic De Rijstpekker, Hulste
zaterdag, 7 oktober, 2017 - 21:00 Nevermind Nessie Festivark - JC De Kuip Ninove
zaterdag, 7 oktober, 2017 - 20:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Café Rood-Wit, Berchem
zaterdag, 7 oktober, 2017 - 14:30 Woord Omhoog Verwendag BIB-Izegem
zaterdag, 7 oktober, 2017 - 11:00 Brecht & Hannes Verwendag BIB, Izegem
vrijdag, 6 oktober, 2017 - 18:30 Rock au Vin Diplomeringszitting Vives Brugge (besloten)
woensdag, 4 oktober, 2017 - 20:00 Sgt. Pepper Cafe den Trol, Schoten
zaterdag, 30 september, 2017 - 22:00 Nevermind Nessie Maxifolk 2017
zaterdag, 30 september, 2017 - 21:00 Sgt. Pepper Café Victoria, Booischot
zaterdag, 30 september, 2017 - 20:30 Cafe con Leche Global Vibes, Muziekcentrum Dranouter
vrijdag, 29 september, 2017 - 20:00 Roots Music for Chimps, Jane Goodal Institute, Grimbergen
zondag, 24 september, 2017 - 16:00 Old Earth Jazz Combo Terrasconcerten Hamme, Rejong
zaterdag, 23 september, 2017 - 23:00 Cafe con Leche Pediaventures (besloten)
zaterdag, 23 september, 2017 - 20:00 Goes Terrasconcerten Hamme, Rejong
zaterdag, 23 september, 2017 - 19:30 Sgt. Pepper Rocking Bull, Antwerpen
vrijdag, 22 september, 2017 - 20:00 Sgt. Pepper Ontmoetingshuis De Brug, Aalst
zondag, 17 september, 2017 - 14:30 pIE p.KLEIN Autoloze Zondag, Ninove
zaterdag, 16 september, 2017 - 18:30 Sgt. Pepper Het Wapen van Roosendaal, Roosendaal NL
donderdag, 14 september, 2017 - 21:00 Les Pornographes Muzikantenhuis, Gent
zondag, 10 september, 2017 - 18:30 Cafe con Leche Ubuntu-festival
zondag, 10 september, 2017 - 18:00 Brassaholic Schippersweekend, Lauwe
zaterdag, 9 september, 2017 - 20:30 Cafe con Leche Notchez Festival, Kapellen
zondag, 3 september, 2017 - 16:00 Sgt. Pepper Terrasconcerten Hamme, Rejong
zaterdag, 2 september, 2017 - 20:00 Brazzmatazz Park 2017, Zonnebeke
zaterdag, 2 september, 2017 - 20:00 DOK - unplugged Terrasconcerten Hamme, Rejong
zaterdag, 2 september, 2017 - 19:30 Nevermind Nessie Schots Keltisch Festival
zaterdag, 2 september, 2017 - 15:00 Brazzmatazz GItannekesfoor, Antwerpen
donderdag, 31 augustus, 2017 - 20:30 An-Sofie Noppe Terrasconcerten Brugge, De Snuffel
donderdag, 31 augustus, 2017 - 20:00 Roots Arenaconcerten - Opwijk
zondag, 27 augustus, 2017 - 16:30 Roots Streekbierenfestival Abdijtuin, Affligem
zaterdag, 26 augustus, 2017 - 22:00 Nevermind Nessie Bazel Parkt
zaterdag, 26 augustus, 2017 - 20:30 Brazzmatazz Kleur!-festival Burcht
zaterdag, 26 augustus, 2017 - 15:00 Sgt. Pepper Den Tablo, Ranst
donderdag, 24 augustus, 2017 - 20:30 Fernant Zeste Terrasconcerten Brugge, De Snuffel
donderdag, 24 augustus, 2017 - 12:00 Le Temps d'une chanson Boterhammen in ons park, Duffel
zondag, 20 augustus, 2017 - 16:00 Brillantine Sint-Pietersessies, Izegem
zaterdag, 19 augustus, 2017 - 21:00 Mojo City private show, Wevelgem
vrijdag, 18 augustus, 2017 - 21:00 Roots F(V)olk in de tuin, Grembergen
donderdag, 17 augustus, 2017 - 20:30 Les Tzigales Terrasconcerten Brugge, De Snuffel
donderdag, 17 augustus, 2017 - 12:00 Brecht & Hannes Boterhammen in ons park, Duffel
dinsdag, 15 augustus, 2017 - 11:00 De Toâpe Geraapte Plein op stelten, Ledegem
zondag, 13 augustus, 2017 - 17:00 Mojo City Zomerse Zondagen, OC Marke
zondag, 13 augustus, 2017 - 16:00 Brecht & Hannes Terrasconcerten Hamme, Rejong
zondag, 13 augustus, 2017 - 14:00 Mainman Terrasconcerten Lilse Bergen, Lille
zaterdag, 12 augustus, 2017 - 20:00 Zoek & De Reizigers Terrasconcerten Hamme, Rejong
donderdag, 10 augustus, 2017 - 15:00 Brecht & Hannes Folkloremarkt, Knokke-Heist
zondag, 6 augustus, 2017 - 22:00 pIE p.KLEIN Wiekevorst
zondag, 6 augustus, 2017 - 11:00 Women On Top Aperitief Concerten Toerisme Middelkerke, Slype
zaterdag, 5 augustus, 2017 - 18:00 pIE p.KLEIN Swingin' Hulsen
vrijdag, 4 augustus, 2017 - 21:30 pIE p.KLEIN Schriek
vrijdag, 4 augustus, 2017 - 21:00 Cold Cut Combo Terrasconcerten Lilse Bergen, Lille
donderdag, 3 augustus, 2017 - 15:00 Brecht & Hannes Folkloremarkt, Knokke-Heist
donderdag, 3 augustus, 2017 - 12:00 Djempi & Bontempi Boterhammen in ons park, Duffel
donderdag, 27 juli, 2017 - 20:00 Bombadil Zomerpodium 2017, Burcht/zwijndrecht
donderdag, 27 juli, 2017 - 15:00 Djempi & Bontempi Folkoremarkt, Knokke-Heist
zondag, 23 juli, 2017 - 23:30 La Folie Jolie Gentse Feesten, Groentenmarkt
zondag, 23 juli, 2017 - 21:30 Ontpopt Gentse Feesten, Groentenmarkt
zaterdag, 22 juli, 2017 - 22:00 Boosk The Cover, Gentse Feesten
zaterdag, 22 juli, 2017 - 18:30 Cafe con Leche Irie Vibes, Kortemark
vrijdag, 21 juli, 2017 - 20:00 Prima Nocta Gentse Feesten, Korenmarkt
donderdag, 20 juli, 2017 - 21:00 Nevermind Nessie Gentse Feesten, Vrijdagmarkt
donderdag, 20 juli, 2017 - 15:00 Brecht & Hannes Folkloremarkt, Knokke-Heist
woensdag, 19 juli, 2017 - 20:00 Boosk Terrasconcerten Izegem, Cultuurcafé De Leest
woensdag, 19 juli, 2017 - 16:00 Le Temps d'une chanson Gentse Feesten, Stadshal
dinsdag, 18 juli, 2017 - 23:30 La Folie Jolie Gentse Feesten, Groentenmarkt
dinsdag, 18 juli, 2017 - 18:30 Brazzmatazz Bierkbakbuskers Kinky Star
dinsdag, 18 juli, 2017 - 14:00 Le Temps d'une chanson Gentse Feesten; NH-Hotel
maandag, 17 juli, 2017 - 21:00 Ontpopt Gentse Feesten, Groentenmarkt
maandag, 17 juli, 2017 - 19:30 Faute Bendt Gentse Feesten, Groentenmarkt
zondag, 16 juli, 2017 - 18:00 Dag Anniek Terrasconcerten Poperinge, terras Bib
vrijdag, 14 juli, 2017 - 20:30 Siembra De Met Duvelt
woensdag, 12 juli, 2017 - 20:00 L’ Oiseau-Lyre Terrasconcerten Izegem, Cultuurcafé De Leest
zondag, 9 juli, 2017 - 16:30 pIE p.KLEIN Vlaanderen Feest, Zandhoven
zondag, 9 juli, 2017 - 14:00 Djempi & Bontempi Terrasconcerten, Lilse Bergen
zondag, 9 juli, 2017 - 11:00 Les Tzigales Aperitiefconcert, Knokke-Heist
zaterdag, 8 juli, 2017 - 21:30 Brazzmatazz Plein Plansjee, Hamme
zaterdag, 8 juli, 2017 - 21:00 Cafe con Leche Parknacht Turnhout
zaterdag, 8 juli, 2017 - 20:30 pIE p.KLEIN Jeugdraad Westerlo
vrijdag, 7 juli, 2017 - 21:00 Sgt. Pepper Terrasconcerten, Lilse Bergen
vrijdag, 7 juli, 2017 - 21:00 Gadje Scum 4AD Diksmuide
vrijdag, 7 juli, 2017 - 21:00 Rock au Vin Spots op West, Westouter
vrijdag, 7 juli, 2017 - 19:00 Djempi & Bontempi Pauluskleintje, Oostende
donderdag, 6 juli, 2017 - 17:30 Cafe con Leche Apero en Zo
donderdag, 6 juli, 2017 - 12:00 L’ Oiseau-Lyre Boterhammen in ons Park, Duffel
zondag, 2 juli, 2017 - 21:00 Mojo City private show, XL - Roeselare
zondag, 2 juli, 2017 - 16:00 An-Sofie Noppe Terrasconcerten Hamme, Rejong
zaterdag, 1 juli, 2017 - 22:30 pIE p.KLEIN Wereldfestival, Izegem
zaterdag, 1 juli, 2017 - 20:00 Brillantine Terrasconcerten Hamme, Rejong
dinsdag, 27 juni, 2017 - 20:00 Nomad Swing Trio Zomer in 't park, Lier
zondag, 25 juni, 2017 - 20:00 Old Earth Jazz Combo Opendeurdag Ars Musica
zondag, 25 juni, 2017 - 12:30 Nomad Swing Trio Buurtfeest
zondag, 25 juni, 2017 (Hele dag) Rock au Vin Toeten & Blazen, Lier
zaterdag, 24 juni, 2017 - 22:30 Nevermind Nessie Zonnewende Festival, Kruibeke
zaterdag, 24 juni, 2017 - 18:00 Djempi & Bontempi Buurtfeest De Achtste Wijk
vrijdag, 23 juni, 2017 - 21:30 Nevermind Nessie Kinky Star, Gent
vrijdag, 23 juni, 2017 - 19:30 Brecht & Hannes verjaardagsfeest (privé), Waregem
zondag, 18 juni, 2017 - 21:30 Nomad Swing Trio Café Gitanes, Berchem
vrijdag, 16 juni, 2017 - 20:00 Nomad Swing Trio Zoetegem, CC Zottegem
vrijdag, 16 juni, 2017 - 18:00 De Toâpe Geraapte Openingsfeest Batjes Izegem
donderdag, 15 juni, 2017 - 20:30 Nomad Swing Trio Muzikantenhuis, Gent
zondag, 11 juni, 2017 - 16:00 pIE p.KLEIN Terrasconcerten Hamme, Rejong
zaterdag, 10 juni, 2017 - 20:00 Djempi & Bontempi Terrasconcerten Hamme, Rejong
dinsdag, 6 juni, 2017 - 22:00 De Toâpe Geraapte Oosterzele Kermis, Oosterzele
dinsdag, 6 juni, 2017 - 20:00 De Toâpe Geraapte Oosterzele Kermis
maandag, 5 juni, 2017 - 18:00 Brassaholic Sinksen Kortrijk
maandag, 5 juni, 2017 - 11:30 Brecht & Hannes Matinee Concerten XL, Sinksenfeesten Kortrijk
maandag, 5 juni, 2017 - 11:30 Les Tzigales Fairtrade Picknick, Diksmuide
maandag, 5 juni, 2017 - 11:00 De Toâpe Geraapte Markt Daknam
zondag, 4 juni, 2017 - 17:00 De Toâpe Geraapte Oosterzele Kermis
zondag, 4 juni, 2017 - 14:00 Zoek & De Reizigers Kalmthoutse Straatfeesten
zaterdag, 27 mei, 2017 (Hele dag) Bacon Fat Yellow River Rock Fest, Geel
zondag, 21 mei, 2017 - 18:30 Kumpania Algazarra Kokopelli-festival
zondag, 21 mei, 2017 - 16:00 Les Tzigales Terrasconcerten Hamme, Rejong
zaterdag, 20 mei, 2017 - 20:00 Bacon Fat Terrasconcerten Hamme, Rejong
zaterdag, 20 mei, 2017 - 18:00 Rock au Vin 12 uur van Geluveld
woensdag, 17 mei, 2017 - 19:30 Sgt. Pepper Dienstencentrum Linkerover, Antwerpen
zaterdag, 13 mei, 2017 - 21:30 Brassaholic Mark-é, Marke
zaterdag, 13 mei, 2017 - 01:00 DJ BoB Jeugdfestival, Langemerk-Poelkapelle
donderdag, 11 mei, 2017 - 21:00 Djempi & Bontempi Colora-festival
donderdag, 11 mei, 2017 (Hele dag) Woord Omhoog College der Paters Jozefieten, Melle - workshops secundair
zondag, 7 mei, 2017 - 16:30 Pokahontas - Acoustic Neil Young Labadoux Festival, Ingelmunster
zaterdag, 6 mei, 2017 - 21:00 Bacon Fat FBA Belgium Weekend
zaterdag, 6 mei, 2017 - 16:30 Andrew Mill & Four-Fingered Fre Labadoux Festival, Ingelmunster
zondag, 30 april, 2017 - 20:00 Nevermind Nessie Rejong, Hamme
donderdag, 27 april, 2017 - 18:00 La Folie Jolie Bad Belevingsfestival, De Panne
zaterdag, 15 april, 2017 - 21:00 Bacon Fat De Grote Fluit, Tielen
vrijdag, 31 maart, 2017 - 21:00 pIE p.KLEIN galabal (privé), Gent
vrijdag, 31 maart, 2017 - 20:30 Nevermind Nessie verrassingsoptreden - Café x, Zottegem
zondag, 19 maart, 2017 - 16:00 Boosk Café De Avonden, Zulte
zaterdag, 18 maart, 2017 - 21:00 Bacon Fat 10'ke's Attic, Gent
zaterdag, 18 maart, 2017 - 21:00 Nevermind Nessie Saint Patrick's Day Party, Knokke-Heist
zaterdag, 18 maart, 2017 - 21:00 Andrew Mill & Four-Fingered Fre Café De Volbloed, Hamont-Achel
zaterdag, 18 maart, 2017 - 21:00 Boosk Caf De Volbloed, Hamont-Achel
vrijdag, 17 maart, 2017 - 21:00 Nevermind Nessie Saint Patrick's Day Party, Sinaai
vrijdag, 17 maart, 2017 - 20:30 Boosk Folkcentrum Dranouter
vrijdag, 17 maart, 2017 - 20:30 Andrew Mill & Four-Fingered Fre 't Folk Dranouter
vrijdag, 17 maart, 2017 - 20:00 Cozin The Image of a Sound, Gent
donderdag, 16 maart, 2017 - 20:00 Boosk Muzikantenhuis, Gent
zondag, 12 maart, 2017 - 16:00 Boosk Huiskamerconcert Oudenburg
zondag, 12 maart, 2017 - 16:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young De Bosuil, Weert (NL)
zaterdag, 11 maart, 2017 - 21:00 Nevermind Nessie SainPatrick's Day Party, Oostkamp
zaterdag, 11 maart, 2017 - 21:00 Bacon Fat 't Kliekske, Landen
vrijdag, 10 maart, 2017 - 21:00 Nevermind Nessie cd-release Nevermind Nessie - Lokeren
vrijdag, 10 maart, 2017 - 20:00 Boosk Estaminet De Brouwerij
donderdag, 2 maart, 2017 - 20:00 Nomad Swing Trio Jazzcafé Kaleidoscoop
zondag, 26 februari, 2017 - 21:00 Nomad Swing Trio Hot Club de Gand
zaterdag, 25 februari, 2017 - 21:00 Nevermind Nessie try-out, Moby Dick Antwerpen
zaterdag, 25 februari, 2017 - 20:00 Nomad Swing Trio Bar Ami, Antwerpen
zaterdag, 25 februari, 2017 - 18:00 De Toâpe Geraapte Carnaval Maldegem
vrijdag, 24 februari, 2017 - 18:00 Sgt. Pepper Café De Ton, Antwerpen
vrijdag, 17 februari, 2017 - 20:00 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse Zaal Extase, Tilburg
vrijdag, 17 februari, 2017 - 12:00 Nomad Swing Trio Croque Musique, Antwerpen
dinsdag, 14 februari, 2017 - 21:00 Colline Hill Support for Johnnyswim, AB - Brussel
zaterdag, 11 februari, 2017 - 12:00 Le Temps d'une chanson Cultuurraad Kluisbergen
vrijdag, 10 februari, 2017 - 20:30 Brazzmatazz Wintervonken, Brugge
zaterdag, 4 februari, 2017 - 20:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Stationscafé, Berlaar
vrijdag, 3 februari, 2017 - 20:00 De Toâpe Geraapte Bedrijfsfeest Willy Naessens - Durbuy
vrijdag, 3 februari, 2017 - 20:00 Les Tzigales Kaleidscoop, Mortsel
donderdag, 2 februari, 2017 - 20:00 Nomad Swing Trio Jazzcafé Kaleidoscoop
donderdag, 2 februari, 2017 - 15:30 Pokahontas - Acoustic Neil Young Muziekcafé 't Schallemaaj, Ossenisse (NL)
vrijdag, 27 januari, 2017 - 20:30 Colline Hill Het Depot, Leuven - support voor The Head and The Heart
vrijdag, 27 januari, 2017 - 20:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd De Kleine Omloop, Boechout - GEANNULEERD
vrijdag, 27 januari, 2017 - 17:00 Nomad Swing Trio Nieuwjaarsreceptie Watersportbaan, Gent
zondag, 22 januari, 2017 - 11:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Kasteelklooster Sint-Jansberg, Zelem
zaterdag, 21 januari, 2017 - 20:00 Cozin Living Room Concert, Lovenjoel
vrijdag, 20 januari, 2017 - 20:30 Nomad Swing Trio Herberg Macharius, Gent
vrijdag, 20 januari, 2017 - 20:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd Sunshine Concerts, OC Merksem
zaterdag, 14 januari, 2017 - 20:00 Nomad Swing Trio Nieuwjaarsreceptie Masereelhuis, Sint-Niklaas
donderdag, 5 januari, 2017 - 21:30 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse Café Klein Zwitserland, Westmalle
vrijdag, 30 december, 2016 - 20:00 Cozin Begijnhof Kortrijk
woensdag, 28 december, 2016 - 22:00 Nevermind Nessie Krekerock, Kortemark
zaterdag, 10 december, 2016 - 16:00 Nomad Swing Trio Kerk Zandvoorde
donderdag, 8 december, 2016 - 21:30 Brazzmatazz Plein Plansjee, Hamme
vrijdag, 2 december, 2016 - 20:00 Les Tzigales Huiskamerconcerten Kortemark
vrijdag, 2 december, 2016 - 12:30 Andrew Mill & Four-Fingered Fre Celtic Night, Geluwe
donderdag, 1 december, 2016 - 20:00 Nomad Swing Trio Art Base, Brussel
donderdag, 1 december, 2016 - 20:00 Cozin pre-release concert, Gent
donderdag, 24 november, 2016 - 20:00 Les Tzigales CC Den Egger, Scherpenheuvel
dinsdag, 22 november, 2016 - 21:30 pIE p.KLEIN Woorden en Daden, Balzaal Vooruit, Gent
zaterdag, 19 november, 2016 - 22:30 pIE p.KLEIN JH Sojo, Kessel-Lo
donderdag, 10 november, 2016 - 20:00 pIE p.KLEIN Kofiebartoer, Geel
donderdag, 10 november, 2016 - 14:00 pIE p.KLEIN Koffiebartoer, Geel
zaterdag, 5 november, 2016 - 22:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Muziekcafé Burgers & Beers, Roosendaal (NL)
vrijdag, 4 november, 2016 - 21:00 Nevermind Nessie Sint-Maartenshappening, Ichtegem
zaterdag, 29 oktober, 2016 - 20:00 pIE p.KLEIN Gastoptreden - CC Zwaneberg, Heist-Op-Den-Berg
vrijdag, 28 oktober, 2016 - 20:00 Strograss Cabaret Chez Emile, Nil St. Vincent
zaterdag, 22 oktober, 2016 - 22:30 Cozin Switch Off, vzw Traveir Ledegem
zaterdag, 15 oktober, 2016 - 20:00 Colline Hill Les Belles Muses, Tenneville
zaterdag, 15 oktober, 2016 - 20:00 pIE p.KLEIN Cultuurraad Grobbendonk
vrijdag, 14 oktober, 2016 - 23:00 Wally en de technisch werklozen JH Ressort, Geraardsbergen
donderdag, 13 oktober, 2016 - 10:30 Colline Hill Musée Charlier, Brussel
donderdag, 6 oktober, 2016 - 21:00 Nomad Swing Trio Cafe The Cover, Gent
zondag, 2 oktober, 2016 - 16:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Muziekcafé Gesellies, Zevenbergen (NL)
donderdag, 29 september, 2016 - 20:30 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse JH Avilo, Affligem
zondag, 25 september, 2016 - 12:00 Les Tzigales septembertoer Uitwijken, Brugge
donderdag, 22 september, 2016 - 20:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd CC Schoten
woensdag, 21 september, 2016 - 20:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young De Living, CC De Leest - Izegem
zondag, 18 september, 2016 - 12:30 Brecht & Hannes Autoloze Zondag, Brugge
zondag, 11 september, 2016 - 22:30 Brassaholic Tinekesfeesten, Heule
zondag, 11 september, 2016 - 17:00 Brassaholic Festivélo, Hamme
zondag, 11 september, 2016 - 16:30 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse Towerfestival in Son, Eindhoven (NL)
zondag, 11 september, 2016 - 12:00 Les Tzigales septembertoer Uitwijken, Brugge
zondag, 11 september, 2016 (Hele dag) Strograss Festivélo, Hamme
zaterdag, 10 september, 2016 - 21:30 Brassaholic Verlovingsfeest, Lendelede (privé)
zaterdag, 10 september, 2016 - 21:00 pIE p.KLEIN Under The Bridge, Mol-Gompel
zaterdag, 10 september, 2016 - 20:00 Dom Duff Schots Weekend, Alden-Biezen
vrijdag, 9 september, 2016 - 18:00 Le Temps d'une chanson Begijnhof Kortrijk
zondag, 4 september, 2016 (Hele dag) Sgt. Pepper Braderij Deurne
zaterdag, 3 september, 2016 - 20:30 Sgt. Pepper Bevrijdingsfeesten, Klein Willebroek
zaterdag, 3 september, 2016 (Hele dag) Dag Anniek Truckrun Magneet vzw, Evergem
zondag, 28 augustus, 2016 - 16:30 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd Boombalfestival, Lovendegem - Zoek & De Reizigers
zondag, 28 augustus, 2016 - 11:30 Brecht & Hannes Kortemark, Terrasconcert 'Picknick'
zondag, 28 augustus, 2016 (Hele dag) Roots Hoevenementen, Sint-Kartharina-Lombeek
zaterdag, 27 augustus, 2016 - 16:30 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd Boombalfestival, Lovendegem - Brent Beukelaer
zaterdag, 27 augustus, 2016 (Hele dag) Gadje Scum Woodrock Festival
vrijdag, 26 augustus, 2016 - 17:30 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd Boombalfestival, Lovendegem - Jeroen Kant
vrijdag, 26 augustus, 2016 (Hele dag) pIE p.KLEIN Ronde van Beerzel, Beerzel
donderdag, 25 augustus, 2016 - 20:30 Cafe con Leche Zebrabeach, Gent
zondag, 21 augustus, 2016 - 18:00 An-Sofie Noppe Terrasconcert, Tuin Van Heden - Gent
zondag, 21 augustus, 2016 - 11:00 La Folie Jolie Aperitiefconcert Toerisme Middelkerke, Middelkerke
zondag, 21 augustus, 2016 (Hele dag) Bogus Jazzkitchen Festival
donderdag, 18 augustus, 2016 - 20:00 Cafe con Leche Parkconcerten, Poperinge
woensdag, 17 augustus, 2016 - 19:30 Brecht & Hannes Cinébib, Poperinge
dinsdag, 16 augustus, 2016 - 22:00 Nevermind Nessie Paulusfeesten, Pauluspleintje
dinsdag, 16 augustus, 2016 - 17:00 pIE p.KLEIN Jakkejaanland, Lille
maandag, 15 augustus, 2016 - 17:30 Cozin Paulusfeesten, Pauluspleintje
maandag, 15 augustus, 2016 - 12:00 Cozin Paulusfeesten, Pauluspleintje
zondag, 14 augustus, 2016 - 11:00 Le Temps d'une chanson Zomerconcerten, Knokke-Heist
zondag, 14 augustus, 2016 - 10:30 Cozin Huymanshoeve, Eeklo
zondag, 14 augustus, 2016 (Hele dag) Cafe con Leche Patersholfeesten, Gent
zondag, 14 augustus, 2016 (Hele dag) Roots Vemmekesspoeling, Dendermonde
zaterdag, 13 augustus, 2016 (Hele dag) pIE p.KLEIN Heist Bruist, Heist-op-den-Berg
vrijdag, 12 augustus, 2016 - 20:00 Sgt. Pepper Stationsfeesten, Berlaar
woensdag, 10 augustus, 2016 - 20:00 Gadje Scum Paulusfeesten, Oostende
dinsdag, 9 augustus, 2016 - 21:00 Nevermind Nessie Fonnefeesten, Lokeren
zondag, 7 augustus, 2016 (Hele dag) De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd De Kleine Omloop, Nekka-tent Dranouterfestival
zaterdag, 6 augustus, 2016 - 19:00 pIE p.KLEIN JH Jazaki, Puurs
zaterdag, 6 augustus, 2016 (Hele dag) De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd De Kleine Omloop, Nekka-tent Dranouterfestival
vrijdag, 5 augustus, 2016 - 21:30 pIE p.KLEIN Straatjeskermis - Heist-Op-Den-Berg
zondag, 31 juli, 2016 - 17:00 Den Hoed Quartet Sint-Pietersessies
zondag, 31 juli, 2016 - 14:00 Dag Anniek Lilse Bergen, Lille-Gierle
vrijdag, 29 juli, 2016 - 20:00 Roots Pikkeling Youth, Baardegem
vrijdag, 29 juli, 2016 (Hele dag) Roots M'Eire Morough Festival, Dendermonde
zaterdag, 23 juli, 2016 - 22:00 Sgt. Pepper Muziekcafé Gesellies, Zevenbergen (NL)
vrijdag, 22 juli, 2016 - 13:00 Cafe con Leche Zwarte Cross, Lichtenvoorde (NL)
donderdag, 21 juli, 2016 - 21:30 La Folie Jolie Groentenmarkt, Gentse Feesten
woensdag, 20 juli, 2016 - 18:00 Brazzmatazz Polé Polé - Gent
zondag, 17 juli, 2016 - 15:30 Strograss Fête Des Marmousets, Comines
zondag, 17 juli, 2016 - 14:30 Bombadil Fête Des Marmousets, Comines
zaterdag, 16 juli, 2016 - 20:00 Nevermind Nessie privé, Hamme
zaterdag, 16 juli, 2016 - 15:00 Les Tzigales privé, Laakdal
vrijdag, 15 juli, 2016 - 18:30 Cozin De Loge, Gent
zondag, 10 juli, 2016 - 19:30 La Folie Jolie Klein Tokyo, Wevelgem
zondag, 10 juli, 2016 - 19:00 Brazzmatazz Vlaanderen Feest, Wervik
zondag, 10 juli, 2016 - 16:30 Den Hoed Quartet Zandvoorde op zijn zondags, Zandvoorde
zondag, 10 juli, 2016 - 16:00 Brassaholic Parkfeest, Harelbeke
zondag, 10 juli, 2016 - 11:00 De Toâpe Geraapte Aperitiefconcert Toerisme Middelkerke, Mannekesvere
zaterdag, 9 juli, 2016 - 20:30 An-Sofie Noppe Vlaanderen Feest, Wijnegem
zaterdag, 9 juli, 2016 - 20:30 Strograss Sikukuu Jam, Ronse
vrijdag, 8 juli, 2016 - 21:30 Brassaholic Isotopia, Izegem
zaterdag, 2 juli, 2016 - 19:30 Cafe con Leche Straatmuziekfestival, Damme
zaterdag, 2 juli, 2016 - 13:30 Les Tzigales privé, Moerzeke
vrijdag, 1 juli, 2016 - 21:30 Cafe con Leche Zeeheldenfestival, Den Haag
vrijdag, 1 juli, 2016 - 20:00 pIE p.KLEIN Na Fir Bolg, Vorselaar
maandag, 27 juni, 2016 - 21:30 Les Tzigales Serviceclub Inner Wheel, De Panne - privé
zondag, 26 juni, 2016 - 14:00 Brazzmatazz Toeten en Blazen, CC Lier
zaterdag, 25 juni, 2016 - 21:00 pIE p.KLEIN locatie nog 'geheim' :-), Natuurpunt
zaterdag, 25 juni, 2016 - 00:30 Wally en de technisch werklozen Denderend Klein, Geraardsbergen
vrijdag, 24 juni, 2016 - 21:00 The Silly Endings Cultuurcafé - Damme
donderdag, 23 juni, 2016 - 18:30 Roots VIVES, campus Brugge
donderdag, 23 juni, 2016 - 18:30 De Toâpe Geraapte VIVES, campus Brugge
zaterdag, 18 juni, 2016 - 21:00 Nevermind Nessie Bavegem Kermis, Bavegem
zaterdag, 18 juni, 2016 - 20:30 Gadje Scum Zaradi Tebe, Gent
vrijdag, 17 juni, 2016 - 19:00 De Toâpe Geraapte Feestelijke Opening, Batjesweekend Izegem
zaterdag, 11 juni, 2016 - 17:30 Cozin De Monk, Brussel
zaterdag, 4 juni, 2016 - 21:30 Cafe con Leche Huwelijksfeest, privé
zondag, 29 mei, 2016 - 17:00 Wally en de technisch werklozen Meitour UItwijken
zondag, 29 mei, 2016 - 16:00 Blunt Oostende voor Anker
zondag, 29 mei, 2016 - 14:00 Blunt Oostende voor Anker
zaterdag, 28 mei, 2016 - 20:00 Dag Anniek Swingt in Mieve
zaterdag, 28 mei, 2016 - 17:00 Wally en de technisch werklozen Meitoer UItwijken
zondag, 22 mei, 2016 (Hele dag) pIE p.KLEIN Schapenscheerfeest
vrijdag, 20 mei, 2016 - 20:00 Cafe con Leche Trefpunt, Gent
vrijdag, 20 mei, 2016 - 15:00 La Folie Jolie FantaSTiC, Eksaarde
maandag, 16 mei, 2016 - 21:30 Brassaholic Sinksenfeesten Vlasmarkt, Kortrijk
maandag, 16 mei, 2016 - 16:30 Sgt. Pepper Pinksterpop Maastricht
zondag, 15 mei, 2016 - 18:00 Céline en haar katers Pastoryfeesten, Sint-Amandsberg
zondag, 15 mei, 2016 - 15:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd Sinksenfeesten Vandaeleplein, Kortrijk
zaterdag, 14 mei, 2016 - 20:00 Cafe con Leche CC Berchem
zaterdag, 14 mei, 2016 - 20:00 Brassaholic Ninomundo, Ninove
donderdag, 12 mei, 2016 (Hele dag) Woord Omhoog Workshop Secundair, Melle
zondag, 8 mei, 2016 - 18:00 The Dusty Millers Labadoux Festival, Ingelmunster
zondag, 8 mei, 2016 - 14:00 Cozin Shanti Beans
zondag, 8 mei, 2016 (Hele dag) Le Temps d'une chanson Tuindagen Beervelde
zaterdag, 7 mei, 2016 - 21:30 Cafe con Leche Mark é, Marke
vrijdag, 6 mei, 2016 - 21:30 pIE p.KLEIN Lilse Bergen, Lille-Gierle
vrijdag, 6 mei, 2016 - 19:00 Nevermind Nessie Labadouxfestival, Ingelmunster
donderdag, 5 mei, 2016 - 20:00 pIE p.KLEIN Calamotterock - feesteditie, Herenthout
donderdag, 5 mei, 2016 - 15:30 Cafe con Leche Dunya Festival, Maastricht
woensdag, 4 mei, 2016 - 20:00 Cozin Nocturne, Biënnale Tentoonstelling
zaterdag, 30 april, 2016 - 23:00 Nevermind Nessie Spotlight Sessies, Machelen
zaterdag, 30 april, 2016 - 15:00 Cozin Radio Piano, Kortrijk
dinsdag, 26 april, 2016 - 20:30 pIE p.KLEIN Stamine De Living, Heist-Op-Den-Berg
dinsdag, 26 april, 2016 - 20:00 Céline en haar katers FInale RockRace - AB, Brussel
dinsdag, 26 april, 2016 - 20:00 Le Temps d'une chanson Spiegeltent, Graanmarkt Ninove
zondag, 24 april, 2016 - 20:00 La Folie Jolie Festival aan Zee, De Panne
zaterdag, 23 april, 2016 - 18:00 Roots Lambikfeesten, Alsemberg
vrijdag, 22 april, 2016 - 20:30 Bogus Beishan World Music Festival - Zhuhai, China
vrijdag, 22 april, 2016 - 20:00 An-Sofie Noppe Huiskamerconcerten Cultuurdienst Kortemark
vrijdag, 22 april, 2016 (Hele dag) Woord Omhoog Workshop basis, Brussel
woensdag, 20 april, 2016 - 20:30 Bogus T-Union - Guangzhou, China
dinsdag, 19 april, 2016 - 20:30 pIE p.KLEIN Stamine De Living, Heist-Op-Den-Berg
dinsdag, 19 april, 2016 (Hele dag) Woord Omhoog Workshop basis, Brussel
maandag, 18 april, 2016 - 20:30 Bogus B10 - Shenzen, China
maandag, 18 april, 2016 (Hele dag) Woord Omhoog Workshop basis, Brussel
zondag, 17 april, 2016 - 14:30 Cozin Kerk, Waterlandkerkje (NL)
zaterdag, 16 april, 2016 - 20:00 Blunt JH Den Tap, Kuurne
vrijdag, 15 april, 2016 - 22:00 pIE p.KLEIN El Topo Goes Loco, Mol
zaterdag, 9 april, 2016 - 22:30 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse Cafe Auwt Baek, Beek (NL)
zaterdag, 9 april, 2016 - 22:00 pIE p.KLEIN Chirofeest Westerlo
zaterdag, 9 april, 2016 - 19:00 pIE p.KLEIN Chirofeest Merksplas
vrijdag, 8 april, 2016 - 21:30 Cozin Kinky Star, Gent
dinsdag, 29 maart, 2016 - 21:00 Wally en de technisch werklozen Le Coq, Brussel
maandag, 28 maart, 2016 - 21:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd Brechtje Kat, Trefpunt - Gent
vrijdag, 25 maart, 2016 - 21:00 Le Temps d'une chanson Cultuurcafé - Damme
donderdag, 24 maart, 2016 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega Casino, CC Beringen
woensdag, 23 maart, 2016 - 08:30 Woord Omhoog Workshops secundair, Oostende
maandag, 21 maart, 2016 - 21:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd Jeroen Kant, Trefpunt - Gent
zaterdag, 19 maart, 2016 - 23:00 Nevermind Nessie Saint-Patrick's Day, Zele
vrijdag, 18 maart, 2016 - 21:30 Cozin Rocknem, Bornem
maandag, 14 maart, 2016 - 21:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd ZOEK & De Reizigers, Trefpunt - Gent
zaterdag, 12 maart, 2016 - 22:00 Nevermind Nessie Saint-Patrick's Day, De Volbloed, Hamont-Achel
zaterdag, 12 maart, 2016 - 20:00 Strograss CC Dommelhof, Neerpelt
vrijdag, 11 maart, 2016 - 21:00 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse De Bosuil, Weert (NL)
maandag, 7 maart, 2016 - 21:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd De correcties, Trefpunt - Gent
zaterdag, 5 maart, 2016 - 20:00 De Kleine Omloop - finalisten Nekka-wedstrijd 't Ey Belsele
woensdag, 2 maart, 2016 - 21:00 Blunt Café 't Vervolg, Leuven
woensdag, 2 maart, 2016 - 19:00 Céline en haar katers Rockrace 2016, VUB Brussel
zaterdag, 27 februari, 2016 - 20:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Café Rood-Wit, Berchem
vrijdag, 26 februari, 2016 - 20:00 Sgt. Pepper VLC De Geuzetorre, Oostende
donderdag, 25 februari, 2016 - 21:00 Cozin Backstaybar, Gent
zondag, 21 februari, 2016 - 21:30 Brazzmatazz Charlatan, Gent
donderdag, 18 februari, 2016 - 21:00 Sgt. Pepper The Grey Corner, Deurne
maandag, 8 februari, 2016 - 21:00 Céline en haar katers Café Afsnis, Gent
zondag, 31 januari, 2016 - 20:30 Strograss Ridderzaalconcert, Zottegem
zaterdag, 23 januari, 2016 - 20:30 Les Tzigales Art Base, Brussel
zaterdag, 16 januari, 2016 - 20:00 Sgt. Pepper Café De Meeuw, Antwerpen
zaterdag, 16 januari, 2016 - 16:30 Les Tzigales Nieuwjaarsreceptie Academie, Anderlecht
zaterdag, 9 januari, 2016 - 23:00 Nevermind Nessie Den Herberg, Buizingen
zaterdag, 9 januari, 2016 - 21:00 Les Tzigales Alles loopt op rolletjes vzw, Borsbeek
zondag, 3 januari, 2016 - 20:00 Strograss Concert de la Galette, Steenwerck (F)
zaterdag, 19 december, 2015 - 21:30 pIE p.KLEIN X-MAS Akoestiek, Herselt
zaterdag, 19 december, 2015 - 20:00 A Sweet Journeyman's Tale Protestantse Kerk, Brabantdam, Gent
vrijdag, 18 december, 2015 - 21:30 Strograss Stat68, Aalter
donderdag, 17 december, 2015 - 20:00 Les Tzigales prvé, Edegem
donderdag, 10 december, 2015 - 21:30 Les Tzigales Café Kiebooms, Antwerpen
donderdag, 10 december, 2015 - 16:00 Les Tzigales Café Kiebooms, Antwerpen
zaterdag, 5 december, 2015 - 21:00 Sgt. Pepper Café De Blauwe Koe, Hingene
zaterdag, 28 november, 2015 - 20:00 Aubin Cirque Constance - Kaprijke
zondag, 22 november, 2015 - 16:00 Céline en haar katers Finale Oost.Best - De Vooruit, Gent
zondag, 22 november, 2015 - 11:00 Blunt OC De Stekke, Moorsele
zaterdag, 21 november, 2015 - 21:00 Nevermind Nessie Tournee Mondi'Alle, Halle
zaterdag, 21 november, 2015 - 20:00 Strograss Celtic Night Acoustic, Geluwe
zondag, 15 november, 2015 - 20:00 Strograss Natuurpuntfeesten Tiegembos, Anzegem
zaterdag, 14 november, 2015 - 20:30 Aubin Brussels Tuub! - AB
vrijdag, 6 november, 2015 - 22:00 Bacon Fat The Pogs - Irish Pub, Rheydt, Möngengladbach (Deu)
zondag, 18 oktober, 2015 - 10:30 KlezmicnoiZ Aperitiefconcert, Malle
zaterdag, 17 oktober, 2015 - 21:00 Blunt Kanaalfuif, Gullegem
vrijdag, 16 oktober, 2015 - 21:00 Sgt. Pepper De Bosuil, Weert (NL)
zondag, 27 september, 2015 - 19:00 Cafe con Leche Contrabasfeesten, Ingelmunster
vrijdag, 25 september, 2015 - 20:30 An-Sofie Noppe Oorzaak, Lendelede
zondag, 20 september, 2015 - 21:00 The Partyband Jeugdfeesten, Gullegem
zondag, 20 september, 2015 - 17:30 An-Sofie Noppe Autovrije zondag Ninove
zondag, 20 september, 2015 - 15:30 Martin & Otto Autovrije zondag Ninove
vrijdag, 18 september, 2015 - 21:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Den Don, Hallaar
zondag, 13 september, 2015 - 18:00 Alain Proviest Statiekermis, Lendelede
zaterdag, 12 september, 2015 - 22:30 Brassaholic Rock Zulte
zondag, 6 september, 2015 - 17:30 KlezmicnoiZ Sint-Pietersessies, Izegem
zondag, 6 september, 2015 - 16:00 Roots Celtic Night, Geluwe
zondag, 6 september, 2015 - 15:30 An-Sofie Noppe Singer Songwriter's Sunday , Mechelen
zaterdag, 5 september, 2015 - 20:00 Brazzmatazz Park 2015, Zonnebeke
zaterdag, 5 september, 2015 - 18:00 Kájhem Orchestra Feest in den hof, Oostende
zondag, 30 augustus, 2015 - 16:00 Kájhem Orchestra Zaradi Tebe, Gent
zondag, 30 augustus, 2015 - 15:30 Roots ?, Ternat
zaterdag, 29 augustus, 2015 - 20:00 Wally en de technisch werklozen Wally en de technische werklozen met Ivan Heylen, Waregem
zaterdag, 29 augustus, 2015 - 19:30 Roots Zitterthoeve, Asse
zaterdag, 29 augustus, 2015 - 16:00 Cafe con Leche Zaradi Tebe, Gent
maandag, 24 augustus, 2015 - 21:30 La Folie Jolie Joc 'n Roll, Dadizele
zondag, 23 augustus, 2015 - 17:30 Céline en haar katers Sint-Pietersessies, Izegem
zaterdag, 22 augustus, 2015 - 00:30 Brassaholic Skalulfeesten, Lendelede
vrijdag, 21 augustus, 2015 - 22:00 Cafe con Leche Café Brouwershuys, Diksmuide
donderdag, 20 augustus, 2015 - 20:00 Blunt Vierdaagse van de IJzer
zondag, 16 augustus, 2015 - 14:30 Hippe Gasten Herbakkersfestival, Eeklo
vrijdag, 14 augustus, 2015 - 21:30 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse Terrasconcerten Asse
vrijdag, 14 augustus, 2015 - 20:00 Céline en haar katers Terrasconcerten Asse
donderdag, 13 augustus, 2015 - 20:00 Brassaholic Zomerpodium Zwijndrecht
zondag, 9 augustus, 2015 (Hele dag) Den Hoed Quartet Festival Dranouter
zondag, 9 augustus, 2015 (Hele dag) Brazzmatazz Festival Dranouter
zaterdag, 8 augustus, 2015 - 22:00 Cafe con Leche Hoeilaart
zaterdag, 8 augustus, 2015 - 21:00 The Partyband KBC Zomerfeest, Landskouter
vrijdag, 7 augustus, 2015 - 21:30 Céline en haar katers Lilse Bergen - Lille-Gierle
zondag, 2 augustus, 2015 - 21:00 Cafe con Leche Katsefeesten, Zelzate
zondag, 2 augustus, 2015 - 20:00 Céline en haar katers Geburenfeest - De Kleine Kunst
zaterdag, 1 augustus, 2015 - 19:00 Céline en haar katers Benefiet - De vrienden van Tamiha
dinsdag, 28 juli, 2015 - 20:30 Bacon Fat De vriendekring Rijkevorsel
zaterdag, 25 juli, 2015 - 20:00 Le Temps d'une chanson Place Musette, Gentse Feesten
zaterdag, 25 juli, 2015 - 20:00 An-Sofie Noppe Terrasconcerten Ingelmunster
donderdag, 23 juli, 2015 - 20:00 Cafe con Leche Panima, De Panne
donderdag, 23 juli, 2015 - 20:00 La Folie Jolie Buggenhout Zomert, Buggenthout
donderdag, 23 juli, 2015 - 20:00 La Folie Jolie Overslagse Feesten, Wachtebeke
woensdag, 22 juli, 2015 - 21:00 Brecht & Hannes Pikkeling, Herdersem
dinsdag, 21 juli, 2015 - 21:00 Brassaholic Muzikale Dinsdagen, Ieper
dinsdag, 21 juli, 2015 - 18:30 Céline en haar katers Gentse Feesten Korenmarkt, Gent
maandag, 20 juli, 2015 - 16:00 Le Temps d'une chanson Eikeldreef, Pittem
zondag, 19 juli, 2015 - 20:00 Strograss Gentse Feesten
zaterdag, 18 juli, 2015 - 23:30 La Folie Jolie Stenenmuurfeesten, Sinaai
vrijdag, 17 juli, 2015 - 20:30 Cafe con Leche Polé Polé, Gent
woensdag, 15 juli, 2015 - 20:00 G&G Terrasconcerten Izegem
zondag, 12 juli, 2015 - 18:00 Wally en de technisch werklozen Vlaanderen Feest, Wervik
zondag, 12 juli, 2015 - 16:00 Strograss Statiefeesten, Kluisbergen
zondag, 12 juli, 2015 - 14:00 Den Hoed Quartet Big Jump Roeselare
zondag, 12 juli, 2015 - 11:00 Le Temps d'une chanson Aperitiefconcert, Knokke-Heist
zaterdag, 11 juli, 2015 - 23:00 Brassaholic P'Latse Doen, Kuurne
vrijdag, 10 juli, 2015 - 22:00 Cafe con Leche Vlaanderen Feest, Zonnebeke
vrijdag, 10 juli, 2015 - 20:00 Bacon Fat Rock Village, Horion-Hozémont (Liège)
vrijdag, 10 juli, 2015 - 20:00 Brassaholic Vlaanderen Feest, Zonnebeke
woensdag, 8 juli, 2015 - 20:00 Alain Proviest Terrasconcerten Izegem
zondag, 5 juli, 2015 - 20:00 Strograss Mont de m'enclus en fête
zondag, 5 juli, 2015 - 11:00 Brassaholic Wereldfestival, Izegem
zaterdag, 4 juli, 2015 - 22:00 Brassaholic Trouwfeest An & Tom
zaterdag, 4 juli, 2015 - 21:00 La Folie Jolie Beekse Feesten, Zomergem
vrijdag, 3 juli, 2015 - 21:30 Brassaholic Wachtbekken Kortemark
vrijdag, 3 juli, 2015 - 21:00 Wally en de technisch werklozen Wally en de technische werklozen met Ivan Heylen, De Pinte
zondag, 28 juni, 2015 - 14:30 Sgt. Pepper Buurtfeest Parol, Aalst
zaterdag, 27 juni, 2015 (Hele dag) Strograss Low Country Blue Grass Festival
vrijdag, 26 juni, 2015 - 20:00 Le Temps d'une chanson Zottegem
dinsdag, 23 juni, 2015 - 18:30 Brassaholic VIVES, campus Brugge
woensdag, 17 juni, 2015 - 20:00 Cafe con Leche Bonnefooi, Brussel
zondag, 14 juni, 2015 - 14:30 Den Hoed Quartet Batjes, Izegem
zaterdag, 13 juni, 2015 - 21:00 Bacon Fat Diepenbeek - besloten
zaterdag, 6 juni, 2015 - 21:00 Bacon Fat Hotel bij Ford, Genk
zaterdag, 6 juni, 2015 - 21:00 Brazzmatazz privé
vrijdag, 5 juni, 2015 - 16:00 Cafe con Leche Wijk zonder Trein-festival
zaterdag, 30 mei, 2015 - 20:00 Bacon Fat Working Class Music, Amfitheater Landen
zaterdag, 30 mei, 2015 - 20:00 Sgt. Pepper Café 't Plakijzer - Beveren
woensdag, 27 mei, 2015 - 21:00 Brazzmatazz Nijdrop, Opwijk
dinsdag, 26 mei, 2015 - 20:30 Céline en haar katers 't Damberd, Gent
zaterdag, 23 mei, 2015 - 21:00 Bacon Fat Baccara Swingt, Sint-Truiden
zaterdag, 23 mei, 2015 - 21:00 Brassaholic Café Local, Anzegem
zaterdag, 23 mei, 2015 - 17:30 Sgt. Pepper Meifeesten, Lint
vrijdag, 22 mei, 2015 - 20:30 Bacon Fat Paddock's Place, Tessenderlo
woensdag, 20 mei, 2015 - 22:00 Bacon Fat Bizon, Brussel
maandag, 18 mei, 2015 - 21:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Dikke Stein, Elsloo (NL)
zondag, 17 mei, 2015 - 14:30 Brassaholic Kokopelli, Gullegem
zaterdag, 16 mei, 2015 - 20:30 Wim Toucour Café Rood-Wit, Berchem
zaterdag, 16 mei, 2015 - 20:00 Strograss Wazemmes l'accordeon - Rijsel
zaterdag, 16 mei, 2015 - 15:00 An-Sofie Noppe Bomfestival, De vieze gasten, Gent
vrijdag, 15 mei, 2015 - 20:00 An-Sofie Noppe Bomfestival, De vieze gasten, Gent
vrijdag, 15 mei, 2015 - 20:00 Strograss L'Accordeon, moi j'aime - Doornik
vrijdag, 15 mei, 2015 - 10:30 La Folie Jolie Kom op Tegen Kanker, Wevelgem
donderdag, 14 mei, 2015 - 19:00 Wally en de technisch werklozen Krottegemse Ransels
zaterdag, 9 mei, 2015 - 21:00 Brazzmatazz Moesterfestival, Sint-Denijs-Westrem
zaterdag, 9 mei, 2015 - 20:00 An-Sofie Noppe Huiskamerconcert, Laarne
vrijdag, 8 mei, 2015 - 19:30 Wally en de technisch werklozen Vaartkapoen, Sint-Jans-Molenbeek
donderdag, 7 mei, 2015 - 21:00 An-Sofie Noppe Muzikantenhuis, Gent
zaterdag, 2 mei, 2015 - 17:00 Strograss Labadoux Festival, Ingelmunster
zaterdag, 2 mei, 2015 - 10:30 Den Hoed Quartet Openingsfeest Pop-Ups in Asse
zaterdag, 2 mei, 2015 (Hele dag) David Munnelly Band ntb, Rotterdam
vrijdag, 1 mei, 2015 - 21:30 An-Sofie Noppe 't Trefpunt - Concertzaal, Gent
vrijdag, 1 mei, 2015 - 21:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega Listwaar, Oud-Heverlee
vrijdag, 1 mei, 2015 - 00:30 Fiddler's Green Labadoux Festival, Ingelmunster
woensdag, 29 april, 2015 - 19:30 An-Sofie Noppe Voorstelling Resoc, Veurne
donderdag, 23 april, 2015 - 14:30 The Stolen Fanfare Bad Festival, De Panne
zaterdag, 18 april, 2015 - 20:30 An-Sofie Noppe Support De Mens - De Casino Sint-Niklaas
zaterdag, 18 april, 2015 - 19:00 Brazzmatazz Alternatieve Boekenbeurs, Gent
vrijdag, 17 april, 2015 - 20:00 Den Hoed Quartet Den Hoed Label Night - Kinky Star, Gent
donderdag, 16 april, 2015 - 20:30 Wim Toucour De Cultuurloft, Gent
zondag, 12 april, 2015 - 20:30 Céline en haar katers Café Afsnis, Gent
zaterdag, 11 april, 2015 - 22:00 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse In 't Holt, Zuidhoorn (NL)
vrijdag, 10 april, 2015 - 21:00 Cafe con Leche Jubileumconcert 4AD Diksmuide met fanfare Ciocarlia
zondag, 5 april, 2015 - 21:00 Brazzmatazz Café Afsnis, Gent
zaterdag, 4 april, 2015 - 20:00 Céline en haar katers Huiskamerconcerten Cultuurdienst Kortemark
zondag, 29 maart, 2015 - 20:00 Soleil Bleu De Herberg, Izegem
vrijdag, 27 maart, 2015 - 21:00 Brazzmatazz De blauwe koe, Bornem
vrijdag, 27 maart, 2015 - 20:00 Dirty Habit Country Club Cultuurfabriek, Damme
donderdag, 26 maart, 2015 - 21:00 Bogus De Zebra, Gent
donderdag, 26 maart, 2015 - 21:00 Aubin Baz'Art, Mechelen
vrijdag, 20 maart, 2015 - 21:00 Brazzmatazz Den Hoed Music Night
woensdag, 18 maart, 2015 - 21:00 Bogus Hot Club de Gand, Gent
zaterdag, 14 maart, 2015 - 12:30 Lyrondell D'Oude Plaetse, Beveren-Leie
vrijdag, 13 maart, 2015 - 21:00 Bogus Zaal De Zwerver, Leffinge
donderdag, 12 maart, 2015 - 21:00 Bogus Muzikantenhuis, Gent
zaterdag, 28 februari, 2015 - 21:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega De Monk, Brussel
zaterdag, 28 februari, 2015 - 21:00 A Sweet Journeyman's Tale VKSJ Poperinge
vrijdag, 27 februari, 2015 - 21:00 The Partyband Galabal Studenten Unifac, Antwerpen
vrijdag, 27 februari, 2015 - 19:30 Sgt. Pepper Café De Ton, Antwerpen
zondag, 22 februari, 2015 - 21:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega Charlatan, Gent
zaterdag, 21 februari, 2015 - 21:00 Bacon Fat The Wild Rover, Aachen
zaterdag, 21 februari, 2015 - 18:00 The Partyband 't Ooste, Harelbeke
vrijdag, 20 februari, 2015 - 21:00 Aubin Midi Station, Brussel
zaterdag, 14 februari, 2015 - 20:30 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse Verrassingsfeest
zaterdag, 14 februari, 2015 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega LO Pétillante, Broechem
zaterdag, 14 februari, 2015 - 14:30 An-Sofie Noppe Cultuurkapel De Schaduw, Ardooie
vrijdag, 13 februari, 2015 - 20:00 Le Temps d'une chanson Huiskamerconcerten Cultuurdienst Kortemark
donderdag, 12 februari, 2015 - 21:00 Céline en haar katers Kinky Star, Gent
zaterdag, 7 februari, 2015 - 21:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega 't Keizershof Turnhout
zaterdag, 7 februari, 2015 - 20:30 Brassaholic 4AD, Diksmuide
vrijdag, 6 februari, 2015 - 21:00 Brazzmatazz Infinity, Gent
zaterdag, 31 januari, 2015 - 21:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young 't Elfde Gebod, Sint-Niklaas
zaterdag, 31 januari, 2015 - 21:00 An-Sofie Noppe Huiskamerconcert, De Avonden Merkem
donderdag, 29 januari, 2015 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega Qarfa, Aalst
donderdag, 22 januari, 2015 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega 't Hoeveke, Beringen
woensdag, 21 januari, 2015 - 21:00 Céline en haar katers De Loge, Gent
dinsdag, 20 januari, 2015 (Hele dag) Woord Omhoog Rap Workshops College der Paters Jozefieten, Melle
zaterdag, 17 januari, 2015 - 17:00 Brassaholic Academie voor Beeldende Kunsten, Anderlecht
donderdag, 15 januari, 2015 - 22:00 Roots Bodyworld, Mechelen
dinsdag, 30 december, 2014 - 20:00 A Sweet Journeyman's Tale Begijnhof Kortrijk
zaterdag, 27 december, 2014 - 20:00 Le Temps d'une chanson Begijnhof Kortrijk
zaterdag, 20 december, 2014 - 20:00 Martin & Otto Netwerkbijeenkomst, Antwerpen - besloten
vrijdag, 19 december, 2014 - 20:30 Alain Proviest Kaffee Plastiek, Aalst
zondag, 14 december, 2014 - 21:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega Kinky Star, Gent
zondag, 14 december, 2014 - 20:30 Strograss Accordeonfestival, Avelgem
zaterdag, 13 december, 2014 - 20:00 A Sweet Journeyman's Tale Folkcentrum, Dranouter
vrijdag, 12 december, 2014 - 20:00 Gravel Unit CC Nova, Nazareth
woensdag, 10 december, 2014 - 21:00 Gadje Scum Colora Leuven - Café Libertad
zaterdag, 6 december, 2014 - 20:30 Strograss Arscène, Aalter
zaterdag, 6 december, 2014 - 20:30 Munnelly & Masure Carte Postale, Geel
dinsdag, 2 december, 2014 - 20:30 Wally en de technisch werklozen Avenue De Polka, Wevelgem
zaterdag, 29 november, 2014 - 21:00 Gravel Unit Tournee Mondi'Alle, Halle
zaterdag, 29 november, 2014 - 21:00 Den Hoed Quartet Tournee Mondi'Alle, Halle
zaterdag, 29 november, 2014 - 19:30 Gravel Unit Tournee Mondi'Alle, Halle
vrijdag, 28 november, 2014 - 20:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega Première cd-voorstelling, Arenbergschouwburg, Antwerpen
vrijdag, 28 november, 2014 (Hele dag) Wim Toucour Academisch Zitting KBAB
zondag, 23 november, 2014 - 20:00 Wim Toucour De Kultuurschuur, Wetteren
zaterdag, 22 november, 2014 - 21:00 Belgian Quo Band Raalte (NL)
vrijdag, 21 november, 2014 - 21:00 Brecht & Hannes Vriendenfeest CC Belgica, Dendermonde
woensdag, 19 november, 2014 - 21:00 Blunt Muziekcafé Track
dinsdag, 18 november, 2014 - 21:00 Wally en de technisch werklozen Le Coq, Brussel
zondag, 16 november, 2014 - 15:00 Strograss De Nele, Lembeke
vrijdag, 14 november, 2014 - 20:00 Gadje Scum De Kreun - voorprogramma voor Asian Dub Foundation
zaterdag, 8 november, 2014 - 22:00 Sgt. Pepper Benefiet Little Heart, Pius X, Antwerpen
zaterdag, 8 november, 2014 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega De Avondlamp, CC Diksmuide
zaterdag, 25 oktober, 2014 - 21:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega Club 64, Hoboken
zaterdag, 25 oktober, 2014 - 21:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young De Bosuil, Weert (NL)
maandag, 20 oktober, 2014 - 09:00 Woord Omhoog Workshop Basis, Leopoldsburg
zaterdag, 18 oktober, 2014 - 22:30 Bacon Fat Fiësta du Rock, Flémalle
zaterdag, 18 oktober, 2014 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega Huiskamerconcerten Cultuurdienst Kortemark
zaterdag, 18 oktober, 2014 - 20:00 Contraband Koorproject met Voix-là, Belsele
zaterdag, 18 oktober, 2014 - 18:00 Wim Toucour Cine Teatro, Lissabon (PT)
vrijdag, 17 oktober, 2014 - 20:00 Sgt. Pepper OC Het Stadsmagazijn, Antwerpen
zaterdag, 11 oktober, 2014 - 20:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Café Rood-Wit, Berchem
vrijdag, 10 oktober, 2014 - 21:00 Wim Toucour Folkcentrum, Dranouter
zaterdag, 4 oktober, 2014 - 21:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega 't Keizershof Turnhout - UITGESTELD - nieuwe datum ntb
donderdag, 2 oktober, 2014 - 21:00 KlezmicnoiZ Openingsreceptie Panamarenko Universum - Mhka Antwerpen
zaterdag, 27 september, 2014 - 21:00 Sgt. Pepper De Moor, Broechem
zaterdag, 27 september, 2014 - 17:30 Brecht & Hannes Uitwijken Brugge Plus vzw
donderdag, 25 september, 2014 - 20:00 Wim Toucour Science Café, Wageningen
zondag, 21 september, 2014 - 11:00 Wim Toucour Matinees Negligees
zaterdag, 20 september, 2014 - 17:30 Brecht & Hannes Uitwijken Brugge Plus vzw
zondag, 14 september, 2014 - 20:00 Wally en de technisch werklozen GC De Bosuil, Jezus-Eik
zaterdag, 13 september, 2014 - 20:00 Wim Toucour Tuinfeest, Beerse (besloten)
zaterdag, 13 september, 2014 - 17:30 Brecht & Hannes Uitwijken Brugge Plus vzw
zaterdag, 13 september, 2014 - 15:00 Wim Toucour Fair Forum, Gent
vrijdag, 12 september, 2014 - 19:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega Werkgroep De Bijl, Cultuurdienst Gemeente Zoersel
vrijdag, 12 september, 2014 - 19:30 Kájhem Orchestra CC De Werft, Geel
zondag, 7 september, 2014 - 18:00 Brassaholic Hulstekermis, Hulste
zaterdag, 6 september, 2014 - 23:30 Filthy Nelly Celtic Night, Geluwe
zaterdag, 6 september, 2014 - 20:00 Brassaholic Feest in den Hof, Oostende
zaterdag, 6 september, 2014 - 17:30 Brecht & Hannes Uitwijken Brugge Plus vzw
zaterdag, 6 september, 2014 - 16:30 An-Sofie Noppe Tinga Tinga, Liedekerke
zaterdag, 6 september, 2014 - 14:00 Bombadil Celtic Night, Geluwe
vrijdag, 5 september, 2014 - 20:30 Strograss Eglise Mont D'Enclus
vrijdag, 5 september, 2014 - 20:00 Kájhem Orchestra Veurne La Fête, Veurne
zaterdag, 30 augustus, 2014 - 22:30 Cafe con Leche Kleur!-festival Burcht
zaterdag, 30 augustus, 2014 - 20:30 KlezmicnoiZ Kleur!-festival Burcht
zaterdag, 30 augustus, 2014 - 16:30 Céline en haar katers Kleur!-festival Burcht
zaterdag, 30 augustus, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Dessel Swingt, Dessel
zondag, 24 augustus, 2014 - 17:30 Soleil Bleu De Oude Sint-Pieter
zaterdag, 23 augustus, 2014 - 20:00 Dirty Habit Country Club Boombalfestival, Lovendegem
zaterdag, 23 augustus, 2014 - 18:00 Wally en de technisch werklozen SKAramouche festival
zaterdag, 23 augustus, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Parkpop, Oostkamp
vrijdag, 22 augustus, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Strings Of Betekom
donderdag, 21 augustus, 2014 - 20:30 Brassaholic Zuiderse Zomermarkten, Kortrijk
donderdag, 21 augustus, 2014 - 20:00 A Sweet Journeyman's Tale Zomerpodium Burcht
maandag, 18 augustus, 2014 - 20:00 Wally en de technisch werklozen Jaarmarktfestival, Wemmel
zondag, 17 augustus, 2014 - 19:00 La Folie Jolie Pelouzefeesten, Meulbeke
zondag, 17 augustus, 2014 - 17:30 Brassaholic Sint-Pietersessies, Izegem
zondag, 17 augustus, 2014 - 15:30 A Sweet Journeyman's Tale Pop-Up Café, H. Geeraertplein Nieuwpoort
zondag, 17 augustus, 2014 - 14:00 Woord Omhoog Meneer Megaferm en de Magnifieke 2, Herbakkersfestival Eeklo
zaterdag, 16 augustus, 2014 - 22:00 Brassaholic Benefiet Stortkinderen, Lendelede
zaterdag, 16 augustus, 2014 - 21:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega Zomerbar - De Fabriek, Wijnegem
zaterdag, 16 augustus, 2014 - 20:00 The true sparrows Huiskamerconcert, Ledeberg (besloten)
zaterdag, 16 augustus, 2014 - 18:00 Wim Toucour - Under Cover Terrasconcert Grembergen (besloten)
vrijdag, 15 augustus, 2014 - 21:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega Zaffelaarse Belevenissen, Zaffelare
vrijdag, 15 augustus, 2014 - 20:00 Blunt Zeedijk Koksijde
vrijdag, 15 augustus, 2014 - 20:00 Dirty Habit Country Club Folkfestival Ham
vrijdag, 15 augustus, 2014 - 19:30 Brecht & Hannes Terrasconcert, Izegem - lot 56
vrijdag, 15 augustus, 2014 - 18:00 Blunt Deerlycke Folk, Deerlijk
donderdag, 14 augustus, 2014 - 23:00 Wally en de technisch werklozen Paulusfeesten, Oostende
donderdag, 14 augustus, 2014 - 22:30 Brassaholic JH Flodder, Langemark
donderdag, 14 augustus, 2014 - 22:30 Gravel Unit Huwelijksfeest, privé
donderdag, 14 augustus, 2014 - 19:30 Brecht & Hannes Terrasconcert Stasegem - Terrasfeest De Trukendoos
donderdag, 14 augustus, 2014 - 18:30 Brassaholic Streekbierenfestival, Zwevegem
woensdag, 13 augustus, 2014 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega GC Hof Ten Hemelrijk, Opwijk
zaterdag, 9 augustus, 2014 - 21:30 Brassaholic Juice Festival, Veurne
vrijdag, 8 augustus, 2014 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega Huiskamerconcert Sint-Pietersleeuw (besloten)
donderdag, 7 augustus, 2014 - 20:00 The Stolen Fanfare Zomerpodium Burcht
zondag, 3 augustus, 2014 - 18:00 Dirty Habit Country Club Buurtfeest, De Kleine Kunst
zondag, 3 augustus, 2014 - 15:00 Wally en de technisch werklozen Festival Dranouter
zaterdag, 2 augustus, 2014 - 22:00 Kájhem Orchestra Rock Lede
zaterdag, 2 augustus, 2014 - 20:30 A Sweet Journeyman's Tale Festival Dranouter
zaterdag, 2 augustus, 2014 - 15:30 An-Sofie Noppe Festival Dranouter
vrijdag, 1 augustus, 2014 - 19:00 Brassaholic Dranouter Festival
donderdag, 31 juli, 2014 - 22:00 Belgian Quo Band Parkconcerten Liedekerke
donderdag, 31 juli, 2014 - 20:00 Sgt. Pepper Zomerpodium Burcht
maandag, 28 juli, 2014 - 21:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega Ernst solo - Kalmthout (besloten)
zaterdag, 26 juli, 2014 - 16:30 Strograss M'Eire Morough Festival, Dendermonde
zaterdag, 26 juli, 2014 - 16:00 Brecht & Hannes Terrasconcert Hamme
zaterdag, 26 juli, 2014 - 15:00 Bombadil M'Eire Morough Festival, Dendermonde
zaterdag, 26 juli, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Gentse Feesten Sint-Baafs, Gent
zaterdag, 26 juli, 2014 (Hele dag) Gravel Unit M'Eire Morough Festival, Dendermonde
zaterdag, 26 juli, 2014 (Hele dag) Blunt M'Eire Morough Festival, Dendermonde
vrijdag, 25 juli, 2014 - 21:00 Gravel Unit 't Muzikantenhuis, Gent
donderdag, 24 juli, 2014 - 20:00 Strograss Zomerpodium Burcht
donderdag, 24 juli, 2014 - 20:00 Humble Grumble Sunshine Concerts
woensdag, 23 juli, 2014 - 20:00 Wally en de technisch werklozen Terrasconcerten Izegem
woensdag, 23 juli, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Brouwerijfeesten, Oudenaarde
maandag, 21 juli, 2014 - 23:00 La Folie Jolie Vlaamse Kermis, Essenbeek
donderdag, 17 juli, 2014 - 21:00 Brassaholic Café Congé
donderdag, 17 juli, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Stadsfestival, Dendermonde
woensdag, 16 juli, 2014 - 20:00 Rosa Luxe* Confidential Terrasconcerten Izegem
maandag, 14 juli, 2014 - 20:30 Gravel Unit Kunstkroeg De Fagot, Ingelmunster
zondag, 13 juli, 2014 - 21:00 Gravel Unit 't Folk Muziekcentrum, Dranouter
zondag, 13 juli, 2014 - 16:30 Brassaholic Parkfeest, Harelbeke
zondag, 13 juli, 2014 - 14:30 Wally en de technisch werklozen Parkfeest, Harelbeke
zaterdag, 12 juli, 2014 - 22:00 Kájhem Orchestra Vijverfestival, Dilbeek
zaterdag, 12 juli, 2014 - 21:00 The Partyband Guissefeesten, Ronse
zaterdag, 12 juli, 2014 - 17:00 Woord Omhoog Meneer Megaferm en de Magnifieke 2 op Vlaanderen Feest, Berendrecht
zaterdag, 12 juli, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Cornesse Festival, Verviers
donderdag, 10 juli, 2014 - 22:00 An-Sofie Noppe Vlaanderen Feest, Parkconcert Poperinge
donderdag, 10 juli, 2014 - 20:30 Cafe con Leche Panima, De Panne
woensdag, 9 juli, 2014 - 20:00 Brecht & Hannes Terrasconcerten, Izegem
woensdag, 9 juli, 2014 - 18:00 Blunt Doortocht Ronde van Frankrijk, elektrisch
woensdag, 9 juli, 2014 - 11:30 Blunt Doortocht Ronde van Frankrijk, akoestisch
maandag, 7 juli, 2014 - 20:00 Sgt. Pepper Parkfeesten Brecht
zondag, 6 juli, 2014 - 20:30 Strograss Gooikoorts
zondag, 6 juli, 2014 - 15:00 Wim Toucour Tuin van Sint-Baafsabdij, Gent
zondag, 6 juli, 2014 - 11:00 Céline en haar katers Vlaanderen Feest, Hove
zaterdag, 5 juli, 2014 - 20:30 Strograss Gooikoorts
zaterdag, 5 juli, 2014 - 20:00 Brassaholic Straatmuziekfestival, Damme
zaterdag, 5 juli, 2014 - 18:30 The Silly Endings Streekbierenfestival, Nieuwpoort
vrijdag, 4 juli, 2014 - 21:00 Wim Toucour Vlaanderen Feest, Belsele
donderdag, 3 juli, 2014 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega OLT, Rivierenhof, Deurne - support Daan
woensdag, 2 juli, 2014 - 20:00 Le Temps d'une chanson Terrasconcerten, Izegem
zondag, 29 juni, 2014 - 18:30 Gadje Scum Noordhoffestival
zondag, 29 juni, 2014 - 11:30 Den Hoed Quartet Buurtfeest vzw Parol
zaterdag, 28 juni, 2014 - 20:00 Boma Family Old George Inn located in South Cerney
vrijdag, 27 juni, 2014 - 20:00 Boma Family Clwb YBont in Pontypridd
vrijdag, 27 juni, 2014 - 12:00 Wim Toucour Croque Musique, Antwerpen
donderdag, 26 juni, 2014 - 21:00 Gravel Unit Café 'tVervolg, Leuven
donderdag, 26 juni, 2014 - 20:00 Boma Family The three horse shoes in Frampton on Severn
zaterdag, 21 juni, 2014 - 22:30 Cafe con Leche Accordeonfestival, Bassevelde
zaterdag, 21 juni, 2014 - 20:00 Belgian Quo Band Molenwijkfeesten, Waasmunster
zaterdag, 21 juni, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Muco Hoopt, Londerzeel
vrijdag, 20 juni, 2014 - 20:00 Céline en haar katers Herberg Macharius, Gent
vrijdag, 20 juni, 2014 - 19:00 Wally en de technisch werklozen VIVES, campus Brugge (privé)
zondag, 15 juni, 2014 - 20:30 Strograss Bevegemse Vijvers, Zottegem
zondag, 15 juni, 2014 - 18:00 Cafe con Leche Zaradi Tebe
zondag, 15 juni, 2014 - 17:30 Sgt. Pepper Boulevardfeesten, Heist-aan-Zee
zondag, 15 juni, 2014 - 11:00 Contraband Kunstkring Waasmunster
zaterdag, 7 juni, 2014 - 21:30 Blunt Sinksenfeesten, Kortrijk
zaterdag, 7 juni, 2014 - 21:30 La Folie Jolie Sinksenkermis, Sint-Kruis-Winkel
zaterdag, 7 juni, 2014 - 21:00 Kájhem Orchestra Gelaarsde Kat
zaterdag, 7 juni, 2014 - 20:00 An-Sofie Noppe programmavoorstelling D'Ieftescheute - Deerlijk
zaterdag, 7 juni, 2014 - 16:00 Sgt. Pepper Podium aan De Konincklijke Snor, Antwerpen
vrijdag, 6 juni, 2014 - 20:30 Dirty Habit Country Club Folk op Zolder, Heule
zondag, 1 juni, 2014 - 19:00 Wim Toucour Kalmkunstfestival
zondag, 1 juni, 2014 - 18:00 A Sweet Journeyman's Tale Kalmkunstfestival
zondag, 1 juni, 2014 - 18:00 Wally en de technisch werklozen Kalmkunstfestival
zaterdag, 31 mei, 2014 - 22:00 Cafe con Leche Festival Todo Mundo, Boven-Leeuwen (NL)
zaterdag, 31 mei, 2014 - 21:30 Dirty Habit Country Club JH De Closjard, Torhout
zaterdag, 31 mei, 2014 - 15:00 Strograss Kalmkunstfestival
vrijdag, 30 mei, 2014 - 20:30 Wim Toucour Oorzaak, Lendelede
vrijdag, 30 mei, 2014 (Hele dag) The Stolen Fanfare Huwelijksfeest, privé
donderdag, 29 mei, 2014 - 20:00 Soleil Bleu Onze-Lieve-Vrouwmarkt, Roeselare
zondag, 25 mei, 2014 - 17:00 Contraband Feestcomité Den Hoorn
zondag, 25 mei, 2014 - 15:00 Wim Toucour Buurthuis, Klein Antwerpen
zondag, 25 mei, 2014 - 14:00 The true sparrows met Gait Klen Kromhof op bluesharp in het Museumcafé, Terneuzen
zaterdag, 24 mei, 2014 - 21:00 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse De Revue, Mortsel
zaterdag, 24 mei, 2014 - 19:00 Brassaholic Gipsy Festival, Tilburg (NL)
zondag, 18 mei, 2014 - 14:30 Woord Omhoog Schoolfeest, Smeermaas
zaterdag, 17 mei, 2014 - 18:00 Wally en de technisch werklozen Moesterfestival, Sint-Denijs-Westrem
zaterdag, 17 mei, 2014 - 15:00 Woord Omhoog Meneer Megaferm, Zwevegem
zaterdag, 17 mei, 2014 - 10:00 The true sparrows Muide-Ontbijt, Gent
donderdag, 15 mei, 2014 - 20:00 Wally en de technisch werklozen Soundground, Aalst
zondag, 11 mei, 2014 - 20:30 Sgt. Pepper La Cantina, Schoten
zondag, 4 mei, 2014 - 16:00 Brassaholic Labadoux Festival
zaterdag, 3 mei, 2014 - 16:30 Cafe con Leche Labadoux Festival
vrijdag, 2 mei, 2014 - 20:30 Strograss 't Ey, Belsele
vrijdag, 2 mei, 2014 - 20:00 Humble Grumble Bij de vieze gasten
vrijdag, 2 mei, 2014 - 18:00 Blunt Labadoux Festival
vrijdag, 2 mei, 2014 (Hele dag) Blunt Festival aan Zee, De Panne
donderdag, 1 mei, 2014 - 20:30 Strograss Escanaffles (privé)
donderdag, 1 mei, 2014 - 13:00 Love and Emotion - tribute to Mink Deville Tent Rozenberg, Mol
zondag, 27 april, 2014 - 16:00 Wim Toucour Erfgoeddag in het Netepaleis
zaterdag, 26 april, 2014 - 22:00 Cafe con Leche Zeeki Festival
zaterdag, 26 april, 2014 - 22:00 The Partyband Disco Party Mechelen
zaterdag, 26 april, 2014 - 19:30 Sgt. Pepper Cafe Beukenhof, Deurne
vrijdag, 25 april, 2014 - 21:00 An-Sofie Noppe Cultuurclub Jean de la Moutarde, Zele
vrijdag, 25 april, 2014 - 21:00 Sgt. Pepper De Koninklijke Snor, Antwerpen
dinsdag, 22 april, 2014 - 15:30 Woord Omhoog Workshop leerkrachten, Smeermaas
zondag, 20 april, 2014 - 20:30 Strograss Aalter Promt
zaterdag, 19 april, 2014 - 20:30 Strograss Aalter Promt
zaterdag, 19 april, 2014 - 20:00 Love and Emotion - tribute to Mink Deville Wedelse Molen, Overpelt
vrijdag, 18 april, 2014 - 20:30 Strograss Folkcentrum, Dranouter
donderdag, 17 april, 2014 - 20:30 The true sparrows met guests in Het Muzikantenhuis, Gent
dinsdag, 15 april, 2014 - 21:00 Wally en de technisch werklozen Café Le Coq, Brussel
zondag, 13 april, 2014 - 22:30 Fiddler's Green Tivoli, Utrecht
zaterdag, 12 april, 2014 - 22:30 Fiddler's Green Atak, Enschede
vrijdag, 11 april, 2014 - 22:30 Fiddler's Green Manifesto, Hoorn
donderdag, 10 april, 2014 - 22:00 Fiddler's Green Effenaar, Eindhoven (NL)
donderdag, 10 april, 2014 - 20:30 Cafe con Leche 4AD, Diksmuide
donderdag, 10 april, 2014 (Hele dag) Woord Omhoog APD, Uitgeverij Averbode
woensdag, 9 april, 2014 - 21:00 Dirty Habit Country Club Café De Kleine Kunst, Gent
woensdag, 9 april, 2014 (Hele dag) Woord Omhoog COV-beurs, Kortrijk
zaterdag, 5 april, 2014 - 20:30 Brecht & Hannes Het Bedrijf, Oostduinkerke
zaterdag, 5 april, 2014 - 20:00 Cabaret Concours Finale Cabaret Concours Vlaanderen, CC De Pit, Buggenhout
vrijdag, 4 april, 2014 - 21:00 Brassaholic Oud Gemeentehuis, Hulste
woensdag, 2 april, 2014 - 20:30 An-Sofie Noppe De Loge, Gent
woensdag, 2 april, 2014 (Hele dag) Woord Omhoog Vesalius Instituut, Oostende
zaterdag, 29 maart, 2014 - 21:00 Wally en de technisch werklozen 't leeuwke, Sint-Pieters-leeuw
zaterdag, 29 maart, 2014 - 21:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Café De Vroege Morgen, Wijnegem
vrijdag, 28 maart, 2014 - 20:30 Soleil Bleu Cultuurcafé - Damme
vrijdag, 28 maart, 2014 - 20:30 La Folie Jolie Music4VTS
vrijdag, 28 maart, 2014 (Hele dag) Woord Omhoog Workshop Basis
donderdag, 27 maart, 2014 (Hele dag) Woord Omhoog Workshop Basis, Smeermaas
dinsdag, 25 maart, 2014 - 10:00 Woord Omhoog Workshop Basis, Hemelsdaele
maandag, 24 maart, 2014 - 21:30 Wally en de technisch werklozen 't Trefpunt, Gent
zaterdag, 22 maart, 2014 - 21:00 Brassaholic Globalicious, Kortrijk
zaterdag, 22 maart, 2014 - 20:30 The Silly Endings Verrassingsfeest, Hooglede
zaterdag, 22 maart, 2014 - 20:00 Dom Duff Vol au dessus, Luik
zaterdag, 22 maart, 2014 - 14:00 Gravel Unit Blijdhove, Menen
woensdag, 19 maart, 2014 - 20:30 Wim Toucour Café De Loge, Gent
woensdag, 19 maart, 2014 - 09:00 Woord Omhoog Pedagogische studiedag, SG Rein
zaterdag, 15 maart, 2014 - 21:00 Blunt JH Ten Goudberge, Wevelgem
vrijdag, 14 maart, 2014 - 17:30 Pokahontas - Acoustic Neil Young Café De Ton, Antwerpen
dinsdag, 11 maart, 2014 - 21:00 Wally en de technisch werklozen Merlo, Brussel
zaterdag, 8 maart, 2014 - 20:30 Cafe con Leche Arscene vzw te Hansbeke
zaterdag, 8 maart, 2014 - 20:30 Brassaholic Cultuurkapel De Schaduw
zondag, 2 maart, 2014 - 20:00 Brecht & Hannes Cercle des Voyageurs, Brussel
zondag, 2 maart, 2014 - 19:00 Dirty Habit Country Club vzw Worm, Eikevliet
zondag, 2 maart, 2014 - 16:00 A Sweet Journeyman's Tale 't Folk Dranouter
zondag, 2 maart, 2014 (Hele dag) Belgian Quo Band Medemblik (NL)
zaterdag, 1 maart, 2014 - 20:00 Sgt. Pepper Café Des Arts, Berchem
zaterdag, 1 maart, 2014 - 20:00 Pokahontas - Acoustic Neil Young Theatercafé Mortsel
vrijdag, 28 februari, 2014 - 20:00 Strograss Cabaret Chez Emile, Nil-St-Vincent
zondag, 23 februari, 2014 - 11:00 Contraband Het Bedrijf, Oostduinkerke
zaterdag, 22 februari, 2014 - 21:00 The true sparrows met Gait Klen Kromhof op bluesharp, Le Relais du triporteur, Watermaal-Bosvoorde
vrijdag, 21 februari, 2014 - 20:30 Strograss Wijkcentrum 't Kasteel te Zandvoorde
donderdag, 20 februari, 2014 - 22:00 Brassaholic Muziekclub Charlatan
zondag, 16 februari, 2014 - 20:00 Soleil Bleu De Herberg, Izegem
zaterdag, 15 februari, 2014 - 21:00 The true sparrows met guests, De Walrus, Gent
zaterdag, 15 februari, 2014 - 20:30 Strograss Saint-Pat's, De Lanterfanter, Ramskapelle
zaterdag, 15 februari, 2014 - 20:30 Soleil Bleu De Meiboom, Sint-Eloois-Winkel
zaterdag, 15 februari, 2014 - 20:00 A Sweet Journeyman's Tale Sint-Walburgakerk, Oudenaarde
donderdag, 13 februari, 2014 - 21:30 Dirty Habit Country Club cd-voorstelling, Muzikantenhuis, Gent
vrijdag, 7 februari, 2014 - 20:00 The true sparrows met Gait Klen Kromhof op bluesharp, Herberg Macharius
maandag, 3 februari, 2014 - 08:30 Woord Omhoog Workshops secundair, Melle
zondag, 2 februari, 2014 - 15:00 Cabaret Concours Voorronde 3, Museumtheater Sint-Niklaas
zaterdag, 1 februari, 2014 - 20:30 Wim Toucour Café Rood-Wit, Berchem
vrijdag, 31 januari, 2014 - 21:00 The true sparrows met Gait Klen Kromhof op bluesharp, Gent (besloten)
vrijdag, 31 januari, 2014 - 20:30 Boma Family Kempenfolkcafé, Luyksgestel (NL)
vrijdag, 31 januari, 2014 - 17:30 Sgt. Pepper Café De Ton
zaterdag, 25 januari, 2014 - 21:30 Wim Toucour - Under Cover Receptie, Slypskapelle
zaterdag, 25 januari, 2014 - 21:00 Zuma - electric Neil Young meets Crazy Horse Den Bosuil, Weert (NL)
zaterdag, 25 januari, 2014 - 20:00 Cabaret Concours Voorronde 2, deKunstAcademie Knokke-Heist
zaterdag, 25 januari, 2014 - 20:00 An-Sofie Noppe De Torteltuin, Poperinge
zaterdag, 25 januari, 2014 - 17:00 Wim Toucour - Under Cover Receptie Groen Provincie West-Vlaanderen
zondag, 19 januari, 2014 - 11:00 Woord Omhoog Meneer Megaferm, Leuven
zondag, 19 januari, 2014 - 10:30 An-Sofie Noppe Aperitiefconcert, Davidsfonds Ruddervoorde
zaterdag, 18 januari, 2014 - 20:30 Contraband Rood-Wit, Berchem
vrijdag, 17 januari, 2014 - 21:00 The Partyband Bal van de burgemeester, Affligem
vrijdag, 17 januari, 2014 (Hele dag) Woord Omhoog Workshop Basis, Berchem
donderdag, 16 januari, 2014 - 21:00 Belgian Quo Band Brussel
dinsdag, 14 januari, 2014 - 22:00 Brassaholic Oud Gemeentehuis, Hulste
zondag, 12 januari, 2014 - 20:00 Cabaret Concours Voorronde 1, Fakkeltheater Antwerpen
zaterdag, 11 januari, 2014 - 23:00 The Partyband Bedrijfsfeest AXI, Brasschaat
zaterdag, 11 januari, 2014 - 21:30 Dirty Habit Country Club Vredeseilanden Gent
zaterdag, 11 januari, 2014 - 19:30 Sgt. Pepper Café Breughel, Deurne
dinsdag, 7 januari, 2014 - 21:00 Wally en de technisch werklozen Petra's Place, Gent
vrijdag, 3 januari, 2014 - 11:30 The Sloofs Dialectavond, Hansbeke
zondag, 29 december, 2013 - 20:00 Belgian Quo Band Liessel (NL)
zondag, 22 december, 2013 - 19:00 Bacon Fat Café del Mar, Sint-Truiden
zaterdag, 21 december, 2013 - 22:30 Munnelly & Masure Wintervolk, Dendermonde
zaterdag, 21 december, 2013 - 14:00 Wim Toucour Music-for-life-benefiet, Antwerpen
zaterdag, 21 december, 2013 - 11:00 Wim Toucour Music-for-life-benefiet, Antwerpen
vrijdag, 20 december, 2013 - 21:30 Son of a Gun Listwaar, Oud-Heverlee
vrijdag, 20 december, 2013 - 21:00 Contraband Cultuurcafé - Damme
vrijdag, 13 december, 2013 - 20:30 Brassaholic Oorzaak, Lendelede
donderdag, 12 december, 2013 - 21:00 Cafe con Leche Petra's Place, gent
zondag, 8 december, 2013 - 16:00 A Sweet Journeyman's Tale Kerstmarkt Oud Huys Mariman
zondag, 8 december, 2013 - 15:00 Son of a Gun De Gentse Barge, Gent
zaterdag, 7 december, 2013 - 20:00 Wally en de technisch werklozen Halve Finale Nekka, Overijse
zaterdag, 7 december, 2013 - 20:00 An-Sofie Noppe Halve Finale Nekka, Overijse
vrijdag, 6 december, 2013 - 20:30 Wally en de technisch werklozen Café L'Espérance, Koekelberg
vrijdag, 6 december, 2013 - 20:00 A Sweet Journeyman's Tale A Sweet Journeyman's Tale, Lauka Live, Lo
dinsdag, 3 december, 2013 - 21:30 An-Sofie Noppe Giraf Sessions
dinsdag, 3 december, 2013 - 20:00 Wally en de technisch werklozen De Dingen, Kortrijk
maandag, 2 december, 2013 - 20:30 Cabaret Concours De Fagot, Ingelmunster
vrijdag, 29 november, 2013 - 21:00 Belgian Quo Band Overpelt
vrijdag, 29 november, 2013 - 11:00 Wim Toucour Academische zitting, Kasterlee
donderdag, 28 november, 2013 - 20:00 A Sweet Journeyman's Tale try-out A Sweet Journeymans' Tale, Poperinge
zaterdag, 23 november, 2013 - 20:30 The Silly Endings Tournee Mondi'Alle, Halle
donderdag, 21 november, 2013 - 20:00 Cabaret Concours Radio2, Gent
zaterdag, 16 november, 2013 - 21:00 Lyrondell CC De Zonnebloem, Veurne
zaterdag, 9 november, 2013 - 21:00 Blunt De Sultan, Wervik
vrijdag, 1 november, 2013 (Hele dag) Wally en de technisch werklozen Trappistenavond
dinsdag, 29 oktober, 2013 - 21:30 Wally en de technisch werklozen Petra's Place
zondag, 27 oktober, 2013 - 21:00 Blunt Rockcafe Taste, Groenlo, NL
zondag, 27 oktober, 2013 - 20:00 Contraband CC Stroming, Berlare
zaterdag, 26 oktober, 2013 - 21:30 Wally en de technisch werklozen Le Coq, Brussel
zaterdag, 26 oktober, 2013 (Hele dag) Strograss GC 't Kasteelke, Zandvoorde
zondag, 20 oktober, 2013 - 14:00 Lyrondell LO Pétillante, Broechem
zaterdag, 19 oktober, 2013 - 21:00 Blunt OC De Stekke, Moorsele
zondag, 13 oktober, 2013 - 21:00 Blunt ?, Ledegem
zaterdag, 12 oktober, 2013 - 21:00 Blunt JH Den Over, Menen
woensdag, 9 oktober, 2013 - 20:00 An-Sofie Noppe Cultuurcafé, Damme
zaterdag, 5 oktober, 2013 - 21:00 Blunt De Hommel, Vlaardingen (NL)
zaterdag, 5 oktober, 2013 - 20:00 An-Sofie Noppe preselectie Oost.Best! Zottegem
zondag, 29 september, 2013 - 16:00 The Sloofs Preselectie Nekka-wedstrijd, Gent
zaterdag, 28 september, 2013 - 21:00 Rosa Luxe* Den Hemel, Gent
zaterdag, 28 september, 2013 - 15:00 An-Sofie Noppe Preselectie Nekka-wedstrijd, Gent
zaterdag, 28 september, 2013 - 14:30 Wally en de technisch werklozen Preselectie Nekka-wedstrijd, Brussel
zondag, 22 september, 2013 - 14:00 Strograss Schouwburgplein, Kortrijk
zaterdag, 21 september, 2013 - 23:00 Bar Clochard Nacht van Looi, Tessenderloo
zaterdag, 21 september, 2013 - 18:30 An-Sofie Noppe terrasconcert Hulste
vrijdag, 20 september, 2013 - 20:30 Wim Toucour La Lys, Gent
vrijdag, 20 september, 2013 - 20:00 Strograss KAS Attenhoven, Stabroek
vrijdag, 13 september, 2013 - 20:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega De Avondlamp, Diksmuide
vrijdag, 13 september, 2013 (Hele dag) Strograss Oude Kerk, Kerkdreef Vichte
zondag, 8 september, 2013 - 20:00 Wim Toucour Korsakov, Antwerpen
zondag, 8 september, 2013 - 15:00 An-Sofie Noppe terrasconcert, Boeschepe
zaterdag, 7 september, 2013 - 22:00 Gravel Unit Dozfest, Familiefestival Veurne
zaterdag, 7 september, 2013 - 18:00 Strograss Dozfest, Familiefestival Veurne
vrijdag, 6 september, 2013 (Hele dag) Strograss Folk in 't Stad, Antwerpen
zondag, 1 september, 2013 - 14:30 Brecht & Hannes Zomerhappening, Roeselare
zondag, 1 september, 2013 - 13:30 Dirty Habit Country Club Celtic Night, Geluwe
zondag, 1 september, 2013 - 10:00 Wim Toucour Gordelfestival, Waterbus
zaterdag, 31 augustus, 2013 - 23:30 Rastaban Celtic Night Geluwe
zaterdag, 31 augustus, 2013 - 21:30 Bogus Prinsenhoffeesten, Gent
zaterdag, 31 augustus, 2013 - 15:30 Bogus Duo Celtic Night, Geluwe
zaterdag, 31 augustus, 2013 - 00:30 Kájhem Orchestra Festival, Asse
vrijdag, 30 augustus, 2013 - 21:00 Brecht & Hannes Krottegemse Kroegentocht, Roeselare
vrijdag, 30 augustus, 2013 - 17:30 Kájhem Orchestra Ten Vrede, Diksmuide
woensdag, 28 augustus, 2013 - 20:30 Wim Toucour De Gelaarsde Kat, Kortrijk-Dutsel
woensdag, 28 augustus, 2013 - 09:00 Woord Omhoog Rap Workshop, Brugge
zondag, 25 augustus, 2013 - 18:00 Kájhem Orchestra Keiem Kermis, Keiem
zondag, 25 augustus, 2013 - 15:30 De boM! Polé Polé Beach, Oostende
zaterdag, 24 augustus, 2013 - 23:30 Cafe con Leche JH Skalul, Lendelede
zaterdag, 24 augustus, 2013 - 22:00 Bar Clochard Zomerend Feesten, Hove
zaterdag, 24 augustus, 2013 - 21:30 Wim Toucour Karakterfestival, Kaprijke
zaterdag, 24 augustus, 2013 - 20:00 Kájhem Orchestra Kleur 13, Burcht
zaterdag, 24 augustus, 2013 - 20:00 Gravel Unit Parkconcert VVV Dadizele
zaterdag, 24 augustus, 2013 (Hele dag) Strograss Terekensfeesten, Sint-Niklaas
donderdag, 22 augustus, 2013 - 21:00 Wim Toucour Lovertheater - CC De Plomblom, Ninove
donderdag, 22 augustus, 2013 - 20:30 Bar Clochard Muziek aan het kasteel, Malle
donderdag, 22 augustus, 2013 - 20:00 Prima Nocta Zomerpodium 13, Burcht
donderdag, 22 augustus, 2013 - 14:30 Wim Toucour Heilig Hart, Bachte Maria Leerne
zondag, 18 augustus, 2013 - 19:30 Bar Clochard Muziekterras Lommel
zaterdag, 17 augustus, 2013 - 21:00 Strograss Herbakkersfestival, Eeklo
zaterdag, 17 augustus, 2013 - 15:00 Strograss Deerlycke Folk, Deerlijk
vrijdag, 16 augustus, 2013 - 21:30 Bar Clochard Mol Feest, Mol
vrijdag, 16 augustus, 2013 - 21:30 Gravel Unit Deerlycke Folk, Deerlijk
donderdag, 15 augustus, 2013 - 20:00 Cafe con Leche Bockor Zomerconcerten
maandag, 12 augustus, 2013 - 20:00 Bogus Duo Paulusfeesten, Oostende
zondag, 11 augustus, 2013 - 17:00 An-Sofie Noppe terrasconcert, Geluwe
donderdag, 8 augustus, 2013 - 20:00 Kájhem Orchestra Panima, De Panne
donderdag, 8 augustus, 2013 - 20:00 Dirty Habit Country Club Zomerpodium 13, Burcht
zondag, 4 augustus, 2013 - 22:30 Bar Clochard Dorpsfeesten, Geel
zondag, 4 augustus, 2013 - 22:30 De boM! Fonnefeesten, Lokeren
zondag, 4 augustus, 2013 - 21:00 Strograss Heirnisfeesten, Gent
zondag, 4 augustus, 2013 - 18:30 The Stolen Fanfare Festival Dranouter
zaterdag, 3 augustus, 2013 - 19:00 Kájhem Orchestra Vama Veche, Brugge
zaterdag, 3 augustus, 2013 - 16:00 An-Sofie Noppe Bruudruusterrock, Oostakker
vrijdag, 2 augustus, 2013 - 20:00 Brecht & Hannes Maneblusserterrassen
vrijdag, 2 augustus, 2013 - 19:00 Strograss Festival Dranouter
woensdag, 31 juli, 2013 - 20:00 Bar Clochard Zomeravonden, Hoevenen
maandag, 29 juli, 2013 - 16:30 Strograss Laurentplein, Gentse Feesten
zondag, 28 juli, 2013 - 19:30 Bar Clochard Hasselt Muziekterras
zaterdag, 27 juli, 2013 - 23:30 Bar Clochard Molenfeesten, Keerbergen
zaterdag, 27 juli, 2013 - 16:30 Wim Toucour Kalkoenfolk, Deinze
zaterdag, 27 juli, 2013 (Hele dag) The Stolen Fanfare Kalkoenfolk, Deinze
vrijdag, 26 juli, 2013 - 21:00 Blunt Rootsrock, Oud-Heverlee
vrijdag, 26 juli, 2013 - 20:30 De boM! Korenmarkt, Gent
vrijdag, 26 juli, 2013 - 20:00 Rosa Luxe* Fatima, Gent
vrijdag, 26 juli, 2013 - 20:00 Wim Toucour Huiskamerconcert, Sint-Amandsberg
donderdag, 25 juli, 2013 - 22:30 Strograss Baudelopark, Gent
woensdag, 24 juli, 2013 - 20:30 Ernst Löw & Deborah Ostrega De Loge, Gent
dinsdag, 23 juli, 2013 - 21:00 An-Sofie Noppe Jonge Wolven op Gentse Feesten
maandag, 22 juli, 2013 - 21:00 Contraband Villa Volta, Gent
zondag, 21 juli, 2013 - 20:00 Son of a Gun Zennegat 13, Mechelen
zaterdag, 13 juli, 2013 - 20:30 Contraband Cultuurcafé De Nachtlamp, Diksmuide
zaterdag, 13 juli, 2013 - 18:30 Wim Toucour 11-juliviering, Berendrecht
vrijdag, 12 juli, 2013 - 22:00 Kájhem Orchestra Fiesta del Puerto, Roeselare
donderdag, 11 juli, 2013 - 16:00 Contraband 11-juliviering, De Panne
zaterdag, 6 juli, 2013 - 21:00 Brillantine De Markt, Gits
zaterdag, 6 juli, 2013 - 20:00 The Stolen Fanfare Straatmuziekfestival, Damme
zaterdag, 6 juli, 2013 - 01:00 Filthy Nelly Na-fir-Bolg, Vorselaar
woensdag, 3 juli, 2013 - 17:00 Wim Toucour - Under Cover Receptie, Melle
woensdag, 3 juli, 2013 - 14:00 Wim Toucour Academische zitting, Melle
dinsdag, 2 juli, 2013 - 20:00 Dirty Habit Country Club Concertavonden, Knokke-Heist
dinsdag, 2 juli, 2013 - 16:00 Wim Toucour Duveltjesstrand, Merksem
zaterdag, 29 juni, 2013 - 22:30 Kájhem Orchestra Woodjocfestival, Hooglede
zaterdag, 29 juni, 2013 - 20:30 Son of a Gun 't Uilekot, Herzele
zaterdag, 29 juni, 2013 - 16:30 Wally en de technisch werklozen Denderend Klein, Geraardsbergen
vrijdag, 28 juni, 2013 - 21:00 Contraband Den Bengel, Antwerpen
vrijdag, 28 juni, 2013 - 20:30 Rosa Luxe* Café Fatima, Gent
donderdag, 27 juni, 2013 - 12:00 Wim Toucour lunchconcert 'Croque Musique', Antwerpen
zaterdag, 22 juni, 2013 - 18:30 Kájhem Orchestra Keiem Kermis, Keiem
vrijdag, 21 juni, 2013 - 21:00 Belgian Quo Band Waasmunster
vrijdag, 21 juni, 2013 - 19:00 Rosa Luxe* Diplomeringszitting, KHBO Brugge
zaterdag, 15 juni, 2013 (Hele dag) Wally en de technisch werklozen privé, Keiem
zondag, 9 juni, 2013 - 11:00 Wim Toucour - Under Cover Receptie Gezinsbond, De Pinte
zaterdag, 8 juni, 2013 - 20:30 The Stolen Fanfare Accordeonfestival, Zonnebeke
zaterdag, 8 juni, 2013 - 20:00 Contraband Huiskamerconcert, Piramuide, Gent
vrijdag, 7 juni, 2013 - 20:00 Rosa Luxe* CC De Kleine Beer, Beernem
donderdag, 6 juni, 2013 - 20:30 Dirty Habit Country Club Folk op Zolder, Heule
woensdag, 5 juni, 2013 - 20:30 Wim Toucour Folkforum, 't Smiske
zaterdag, 25 mei, 2013 - 20:00 Wim Toucour Pataboem, Mechelen
zaterdag, 25 mei, 2013 - 15:00 Strograss Les Goûts de Gand, Gent
zaterdag, 25 mei, 2013 (Hele dag) Wim Toucour Huwelijksfeest, Ham
vrijdag, 24 mei, 2013 - 19:00 Wim Toucour - Under Cover Bedrijfsfeest Antwerpen
vrijdag, 17 mei, 2013 - 20:00 Son of a Gun Oorzaak, Lendelede
donderdag, 16 mei, 2013 - 12:00 Wally en de technisch werklozen Brabantwijk Beweegt, Brussel
zondag, 12 mei, 2013 - 20:00 Cafe con Leche Schoonaarde
zondag, 12 mei, 2013 - 11:00 Soleil Bleu Krottegem Kermis, Roeselare
zaterdag, 11 mei, 2013 - 20:30 Wim Toucour Bomfestival, Gent
zaterdag, 11 mei, 2013 (Hele dag) Strograss Festival Wazemmes l'Accordeon, Marché de Wazemmes, Lille (FR)
vrijdag, 10 mei, 2013 - 21:00 Soleil Bleu Den Herberg, izegem
dinsdag, 7 mei, 2013 - 12:00 Cafe con Leche Stuutn in 'n Hof, Oostende
zondag, 5 mei, 2013 - 20:30 Wim Toucour Den Beulebak, Antwerpen
zondag, 5 mei, 2013 - 18:30 Filthy Nelly Labadoux-Festival, Ingelmunster
zaterdag, 4 mei, 2013 - 20:00 Contraband Museumtheater, SInt-Niklaas
zaterdag, 4 mei, 2013 - 16:30 Kájhem Orchestra Labadoux-Festival, Ingelmunster
zaterdag, 4 mei, 2013 - 14:00 An-Sofie Noppe Hotsy Totsy, Gent
vrijdag, 3 mei, 2013 - 21:00 Boma Family South Cerney, UK
donderdag, 2 mei, 2013 - 21:00 Boma Family Frampton on Severn, UK
dinsdag, 30 april, 2013 - 20:00 Son of a Gun 't Walhalla, Roeselare
maandag, 29 april, 2013 - 21:00 Contraband 't Trefpunt, Gent
zondag, 28 april, 2013 (Hele dag) Strograss Finale Dranouter Rootsrally, Festivalstrand De Panne
donderdag, 25 april, 2013 - 13:00 The Stolen Fanfare Dranouter Bad, De Panne
dinsdag, 23 april, 2013 - 23:00 Kájhem Orchestra D-day, Louvain-La-Neuve
zaterdag, 13 april, 2013 - 20:00 Cabaret Concours CC De Pit, Buggenhout
zaterdag, 13 april, 2013 (Hele dag) Strograss Café Relais, Spiere-Helkijn
dinsdag, 9 april, 2013 - 21:30 Cabaret Concours Den Buster, Antwerpen
zondag, 7 april, 2013 - 18:30 Strograss Festival Trip Selectif, Gare St Sauveur Lille (FR)
zaterdag, 6 april, 2013 - 20:30 Strograss musique au musée / muziek in het museum
vrijdag, 5 april, 2013 - 20:00 Wim Toucour CultuurKapel, De Schaduw
zondag, 24 maart, 2013 - 22:00 Boma Family Kinky Star, Gent
zondag, 24 maart, 2013 - 20:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega CC Stroming, Berlare
zondag, 24 maart, 2013 - 20:00 Contraband Lakenmetershuis, Gent
zondag, 24 maart, 2013 - 17:00 Contraband Lakenmetershuis, Gent
vrijdag, 22 maart, 2013 - 21:00 Brassaholic Globalicious, Kortrijk
donderdag, 21 maart, 2013 - 23:00 Rosa Luxe* Charlatan, Gent
zaterdag, 16 maart, 2013 - 21:00 Gravel Unit D'Oude Plaetse, Beveren-Leie
vrijdag, 15 maart, 2013 - 21:00 Rosa Luxe* Den Heksenketel, Belzele-Evergem
woensdag, 6 maart, 2013 - 21:00 Wim Toucour De Loge, Gent
zaterdag, 2 maart, 2013 - 21:00 Wim Toucour Cafe Roodwit
vrijdag, 1 maart, 2013 - 21:00 Ernst Löw & Deborah Ostrega Cultuurkapel De Schaduw - Ardooie
vrijdag, 1 maart, 2013 - 21:00 Cafe con Leche De Lieve Vrouw - Amersfoort (NL)
zaterdag, 23 februari, 2013 - 21:00 Dirty Habit Country Club Staminee De Living, Heist-Op-Den-Berg
zaterdag, 16 februari, 2013 - 20:00 Contraband Huiskamerconcert, Wilrijk
zaterdag, 16 februari, 2013 - 20:00 Rosa Luxe* Confidential De Loge, Gent
zaterdag, 16 februari, 2013 - 20:00 Son of a Gun Café Kunstemaecker
donderdag, 14 februari, 2013 - 20:00 Son of a Gun Muzikantenhuis, Gent
zaterdag, 9 februari, 2013 - 20:00 Contraband 't Floerefoefken, Gent
vrijdag, 8 februari, 2013 - 20:00 Cinnamone Het Bedrijf, Oostduinkerke
woensdag, 30 januari, 2013 - 20:00 Gravel Unit OC De Stekke, Moorsele
zondag, 27 januari, 2013 - 09:00 Wim Toucour Green Note, Wetteren
vrijdag, 25 januari, 2013 - 20:00 Dirty Habit Country Club Cultuurkapel De Schaduw, Ardooie
zondag, 20 januari, 2013 - 20:00 Cabaret Concours Museumtheater - Sint-Niklaas
zondag, 13 januari, 2013 - 20:00 Cabaret Concours Varietétheater, Oostende
zondag, 6 januari, 2013 - 20:00 Cabaret Concours Fakkeltheater, Antwerpen